Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit csináljak h a gyereknek...

Mit csináljak h a gyereknek jobb legyen mert a bolcsiben rossz szokásokat vett fel?

Figyelt kérdés

Pl eddig a gyermekem kisangyal modra elaludt delben is, este is; önàlloan. Magàban elbabràl és alszik. A bölcsöde kérésére macihoz szoktattam mert kértek valamit ami segitségükre lenne. Meglepő modon azt âllitjâk, hogy nehezen alszik el, mi több, sirva...eleinte alig hittem el. De ujabban màr itthon is hozza ezt a formàt. Indok nélkul sir. Odaadja nekem a macit h nem kell, aztàn visszakéri, megint odaadja, megint visszakéri mindezt olyan hiszti jelleggel, alig térek magamhoz ha nem làtom, el se hiszem miket művel...

A màsik, hogy mindig egy mini betonplaccon szabad csak lenniük kint, gyermekem unja az oda vissza motorozást, màsra nincs lehetőség. Eddig soha nem mehettek fűre, még nemvolt joidő hozzà a gondozok szerint. Ezt ugy emlitik nekem, hogy szabadban nem talàlja fel magàt a gyerek.mit adjak neki kintre jatszani, vagy hogy oldjam ezt is meg?a labda pl tuti fűre menne..


2016. febr. 22. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod másik bölcsibe vinni? mondjuk a munkahelyed közelében lévőbe hátha bevennék.
2016. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök, h végre beszokott, nemhogy ezzel megkavarni h màr meg kiveszem. Ez a kb 2. hónapja
2016. febr. 22. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Furcsa, nálunk fordítva volt. A "ha alszom, biztos lemaradok valami érdekesről" típusú gyereknél mondtuk, hogy hááát, fényben, gyerekek és játékok között... nem fog aludni. A gondozók mosolyogtak, hogy várjuk ki a végét.

Nem tudom, hogy mit varázsoltak vele, de 2 órákat alszik, varázsütésre. 1-2 hétig szenvedtek vele, mert felpattogott, aztán valahogy rávették és csettintésre alszik.

Ott. Itthon küzdünk.

2016. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugy nèz ki akkor az èn gyermekem eddig csak az ellenkezést tanulta meg..
2016. febr. 23. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!