Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Válogatós gyerekek szülei,...

Válogatós gyerekek szülei, mennyi idő után fogadta el a gyerek a bölcsis kaját?

Figyelt kérdés
Spenót, karfiolfőzelék, stb.
2016. márc. 7. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár a gondozó nénik nagyon optimisták voltak, amikor beadtuk, de csak 3 hónap után kezdte megkóstolni a számára "ijesztő" ételeket, pl. legalább a leves levét. Egyébként a spenótot pont szerette :) , de semmi darabos főtt ételt nem evett. Ovisként is elég válogatós maradt.
2016. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azonnal. Meg voltam döbbenve, amikor elkezdett bölcsibe járni, itthon szinte semmit nem evett meg, ott meg egyfolytában hallgattam, hogy milyen jól eszik :-O Azóta már itthon is sokkal kevésbé válogatós, és mennyiségre is többet eszik.
2016. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy beszokott, azonnal. Elég rossz evő volt, fel is készítettem a gondozónőket. Ehhez képest kb. másfél hónappal a kezdés után, azzal jöttek,hogy a gyerekem a csoport egyik legjobb evője, szinte mindent megeszik! :)

Itthon viszont, nem. Most már ovis, és az oviban is elég jól eszik, itthon pedig katasztrófa. Pár falat elég neki szinte mindenből, nagyon ritkán van az,hogy "bezabál". Pedig igyekszem azt főzni, amit az oviban szeret, van,hogy megeszi itthon is, van,hogy nem. Együtt eszünk itthon, tehát közösen ülünk le, és mégsem. Ott meg simán!

2016. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!