Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit csináljak? Nem jövök ki a...

Mit csináljak? Nem jövök ki a gondozóval már gyomoridegem van.

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi!


Mindenbe a rosszat làtja és folyamatosan úgy érzem amit vàlaszolok figyelmen kívül hagyja mintha csak neki lenne igaza.


Ma pl arról győzködött hogy "büdös nyàlszagú" a gyerek plüsspàrnàja ( amihez direkt az ő kérésükre szoktattam mert amúgy önàllóan elalszik a gyerek..)mondtam hogy a napoban mostam ki és amúgyis kb 3 naponta mosom és vàltogatjuk a plüssöket, amit érez, az ecet, mert azzal öblítek. Plusz nem is veszi a gyerek a szàjàba, màr 2 éves nem is szokàsa csak pl a gyurmàt meg hasonlokat még megkóstol, de kabalàkat nem "eszik"de ezt màr nem is mondta mert határozott hangnemben közölte mégegyszer hogy "büdös nyàlszagú".és még örülhetek annak is hogy véletlen pont úgy alakult hogy most kivételesen nem màs szülők jelenlétében "olt le".


Nem birom idegekkel gyomorgörccsel viszem hozom a gyereket.

Legszívesebben kivenném de a gyermek érdeke viszont lehet azt nem diktàlja.

Legszívesebben sìrva fakadnék, most azt is erőltetem hogy nehogy megérezze a gyermek rajtam és nehogy rajta csapódjon le.

Mit tudtok javasolni?


2016. márc. 10. 16:10
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Hogy érzi magát a gyereked? Ő szereti a gondozót? Ragaszkodik hozzá?
2016. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Biztos, mert a gyermek még nem ismeri mi az, ha pl neki lefújjogjàk a plüssét....
2016. márc. 10. 16:15
 3/42 A kérdező kommentje:

Szóval ha ezt és hasonlókat a gyermekkel is érezteti, attól még a gyermek örömmel megy oda hozzà..ők még nem ismerik a negatív "szurkàlàsokat". De nàlam így nrm tudom hanyadik màr, ezért borulok ki.

Nem bírom ezt.

2016. márc. 10. 16:17
 4/42 A kérdező kommentje:
Ha amugy megint kimosom megint ecetszagu lesz...
2016. márc. 10. 16:18
 5/42 anonim ***** válasza:
Beszélj a vezetővel.
2016. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem használsz baba barát öblítőt? Akkor kiderulne, hogy az ecettel van e baja...
2016. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
56%

Használj vmi sensitive öblítőt. Akkor nem lesz "nyálszagú".

Ha a gyerekemnek nem lenne baja ezzel a gondozóval, ha őt nem bántaná, a gyerek szívesen menne, akkor nagy levegő és ennyi. Ezen ne görcsölj szerintem.

Ha meg a gyereket is bántja, akkor vezetővel kell beszélni, meg végső esetben át kell vinni másik bölcsibe.

Csak ezt a nyálszag-dolgot mondogatja, vagy van valami más is, ami miatt ideges vagy?

:(

2016. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
31%
De egy 2 éves gyerek ruháit miért kellene bármilyen sensitive, bababarát öblítővel öblíteni? Nagy már, nem baba. Simán válogathatnál a finomabbnál finomabb illatú öblítők között. Én speciel imádom az öblítők illatát.
2016. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

1. vagyok, bölcsisek a lányaim és attól még, hogy kicsik nem hülyék, csak alacsonyak. Pont úgy, mint a te gyereked.


Egy ekkora gyerek is nagyon jól érzi, hogy ki az aki szereti, kedveli ki az ki nem. Nem megy szívesen olyan helyre ahol bántják.


Viszont amennyiben a gyerekeimet bántaná a gondozó beszólna nekik vagy bármi hasonló, azonnal vezetőhöz, ha nem vezet eredményre akkor a fenntartóhoz mennék.


Illetve elgondolkodnék a bölcsi váltáson is, feltéve ha van a közelben másik bölcsi.

2016. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Azt, hogy pszichésen bàntja e a gyermeket, nem tudom megítélni, mert nem vagyok jelen.

Amúgy fertőtlenités miatt öblítem ecettel.

2016. márc. 10. 16:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!