Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsödei v egyéb üzenőfüzet...

A bölcsödei v egyéb üzenőfüzetekbe az anyuka miért nem irhat csak láttamozhat?

Figyelt kérdés

Pl bajuk van az altatással. Néha ugy irnék utmutatot a gyerekemhez mert ugy erzem a szo elszall.

(Azt, hogy miert nincs ráerzesuk sokmindenre, nem is ertem amugy)


2016. ápr. 3. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Mégis mit írnál bele? Nem várható el, hogy minden szülő kívánságát teljesítsék.
2016. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Mert ha be irod, hogy "Katika akkor alszik el, ha 13 percig körben sétál vele valaki, a Paff a bűvös sárkányt énekelve, miközben egy nagy páran ringatja " a gondozono max annyit válaszolna vissza, hogy akkor tessék ebéd után haza vinni a gyereket
2016. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Igaz, nem most volt, hogy a gyerekeim bölcsisek voltak.Viszont az üzenő füzet első oldalán le kellett írni a szokásait, jellemzőit a kicsinek. Onnantól pedig a gondozónők közül valakivel volt lehetőség beszélni is.
2016. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

ráérzésük? ez kedves tőled, ha így tudod mi a gond, mond már meg azt is, hogy mit csináljanak a másik 11 gyerekkel míg a tiedet altatják?

nem tudom amúgy miért nem lehet beleírni, de az biztos, hogy a délutáni alvását nem az könnyíti meg, ha bent is azt csinálják amit te, hanem hogy te felhagyj a buta szokásokkal :)

2016. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A bölcsőde és az óvoda nem otthona a gyereknek, tehát nem úgy fog aludni, olyan körülmények között, mint otthon. Meg kell szoknia, hogy ott máshogy működnek a dolgok.
2016. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem két éve volt bölcsis a fiam és az első oldalra nekem be kellett írni hogy milyen a napirendje, mit és hogyan eszik stb. Nálatok ilyen nincs?
2016. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Beirtam az első oldalra csakhogy ez nem állando ugy néz ki.

Pl babakort leszamitva elalvással semmilyen problemaja nincs. Ez van szépen megfogalmazva eljatszik elbambul elalszik.

Amiota bolcsis, az egy dolog hogy ott nem képesek elaltatni, erthető, mas a rendszer ott pl kiságy sincs joformán es foldre tett matracon alszabak amit még nem is latott.


Lenyeg hogy a bolcsiben alvasproblemai vannak, amik itthon is megjelennek...

Olykor szokatlan modon sirva alszik el vagy par perc alvas utan sirva megebred.pont ahogy a bolcsis gondozok mondták.

En tudom kezelni a helyzetet.ennek a hogyanjat irnam le, mert elmondtam ugyan, de nem tudom hogy mindent tobbszor kéne e elmondani, mert tobb gondozo van, vagy hogy, mert nem irhatok az uzenobe.plane hogy azt mondják ott nem működik.


A legrosszabb, hogy bent akár fusztracio miatt, nem tudom, nem a bolcsi szokásaihoz alkalmazkodik hanem itthon is a bolcsode krealta problemak jelentkeznek.

Ha meg fusztracio miatt van, annak meg az okát jo lenne tisztazni hogy a gyermek miert nem erzi bent jol magát.mivel en nem latom mi folyik ott körülötte igy alig várom a nyári szünetet...

2016. ápr. 8. 14:14
 8/9 A kérdező kommentje:
*frusztracio
2016. ápr. 8. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyereked?

A bölcsi egészen más környezet. Napközben mit mondanak milyen? jól eljátszik? milyen a viszonya a többi gyerekkel? elfogadja az ételt?

Több oka is lehet, hogy nem alszik. Az is kérdés, hogy mennyire fogadja el a gondozókat. Hogy váltok el reggel?

Gondolkodj el összességében az egészről.

Nem mindenkinek tesz jót a bölcsis közösség. Van akinek tényleg erre van szüksége.

2016. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!