Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Az normális ha a szülő elfelej...

Az normális ha a szülő elfelejtett pelenkát potolni akkor kakásan haggyák a gyereket?

Figyelt kérdés

Szoval a szülőnek egy szava se lehet.

Vagy?


2016. ápr. 7. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nálunk ilyenkor egy másik gyerektől vesznek el egy pelust. És majd visszaadják (gondolom).
2016. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tegnap volt pelus ma csak pár darab.


Nem ugy kell elkepzelni hogy hetekig nem visz a szulo hanem a mai nem volt elég

2016. ápr. 7. 15:58
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is ilyenkor mástól vesznek el.

Mellesleg biztos direkt hagyták úgy?-lehet nem vették észre hogy kakilt?

2016. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen,de a szülőnek kellene oda figyelnie erre.
2016. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Az oké, hogy a szülőnek kell figyelnie, de előfordul, hogy az ember ezt-azt elfelejt.

Ez szerintem nem normális, ilyenkor egyet a másikéból el kéne venni és másnap ha a szülő pótolta, visszarakják.

Egy kisfiúnál még csak-csak...max kicsípi a fenekét a kaki, de egy kislány komoly fertőzést is kaphat.

2016. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Biztos nem direkt hagyták kakásan. 1 óra alatt vérvörösre csípné.
2016. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
De meg milyen fertozest! 2 hetet voltunk korhazban miatta ugy hogy mindig egybol cserelem, sose hagyom benne, tiszta kezzel nyulok hozza... nem kene meg gondatlansaggal direkt veszelyeztetni.
2016. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem, alap esetben elvesznek a másik gyerektől. Viszont simán elofordulhat, hogy több anyuka haborgott azon, hogy a pontosan kiszamolt pelus eltunik, így a gondozok úgy döntöttek, nem kölcsönöznek.
2016. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Eztvsem tudom hogy ilyen előfordulhat hogy direkt haggyák ugy?

Ha nem kölcsönöznek akkor kerhetem hogy akkor a gyermekeméből se.


Nem tudom holnap rákérdezzek e v szóvá tegyem talán

2016. ápr. 7. 18:17
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Én sűrűn hordtam a pelust,de már a végén annyi volt,hogy nem fért a dobozba,így az óvónénik azt mondták,picit álljak le:) majd szólnak ha már nagyon fogy. Nem szóltak...

De!egyik nap más pelusába hoztam haza(másnap vittem be),szóval igen,tuti hogy kipótolják. Azért senki sem barbár,hogy ha nincs pelus akkor órákig hagyják kakás pelusban a babát,hogy aztán hólyagos legyen a popsija. Szerintem nem direkt csinálták.

2016. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!