Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mitől lehet hogy a gyermek...

Mitől lehet hogy a gyermek amire otthon v máshol képes, intézményben nem?

Figyelt kérdés

A gondozo folyamatosan panaszkodik a gyerekre es kezdem ugy erezni pont ezzel hátráltatja a fejlődésben(mint tudjuk, inkább motiválni kéne egy gyereket...)


Itthon pl rajzhoz sok sziínt használ, görbevonalaz, pöttyöz stb.

Tegnap a bölcsiből az első rajzát adták ide, fekete színü és karmozgással huzott vonalak(tehát nem csuklomozgásu görbe alakzatok mint ahogy szokott hanem olyan "visszasős szintű") es par kék pötty.


Itthon minden kérést elvégez, tedd ide a labdát, vidd oda a macit, keresd meg, hol a mesekönyved, stb a gondozo meg erősködik hogy nem és észrevettem hogy rá nem is hallgat, nem is figyel, kérést neha neha teljesit, holott alapvetően másokkal pl rokonokkal is együttműködik.



Ha nem gondozoi hiba, akkor ez ugy megesik, hogy intézményben(állami) "lebutul" egy gyerek?


2016. máj. 11. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem stresszel amiatt, hogy panaszkodik ra a gondozo, ugy erzi, hogy sok az elvaras, ezert nem tud ugy teljesiteni. Otthon gondolom nincsen benne megfelelesi kenyszer, ezert nyugodtan, higgadtan csinal mindent, es igy sikerul.


De ez csak az en tippem, nekem igy tunik. En pl emlekszem tisztan arra, hogy az oviban hullahoppoztam, nagyon jol ment, aztan odajott az egyik csoportostarsam, es ugy nem sikerult, mindig elhibaztam,

Mert zavart, hogy nezett. Mondtam neki, hogy menjen el (:DDkedves voltam), es utana megint egybol sikerult. De itthon pl mindenki (csalad baratai elott is) elott nagyon ment

2016. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is hasonlókra gondoltam. Hogy a gondozó lehet rá rossz hatással.

Mert még engem, felnőtt létemre is elnyom. Hiába mondom hogy de tudja ezt azt a gyerek erősködik hogy nem, pedig más gyerek meg de.most erre mit mondjon az ember is...

2016. máj. 11. 22:59
 3/6 A kérdező kommentje:
*erősködik tovább hogy márpedig az én gyerekem nem tudja, amit más gyerek meg tud.
2016. máj. 11. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyerekeknek a bölcsi/ovi egy stressz. Még akkor is ha szeretnek oda járni és semmi bajuk a gondozóval. Sok gyerek van, akikhez alkalmazkodni kell, máshogy kell viselkedni, pontosabban viselkedni kell, nem eresztheti el magát. Sok gyereknél előfordul, hogy máshogy viselkedik intézményben mint otthon.
2016. máj. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokadszorra irsz ki kerdest ezzel kapcsolatban. Miert nem viszed at mashova a gyereket, miert hagyod ott szenvedni?
2016. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban, heti szinten írsz erről. Minden napra jut valami problémátok?
2016. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!