Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szopis baba a bölcsiben?

Szopis baba a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lányom most 8 hós. Nagyon megszorultunk anyagilag.. Szóba jött a bölcsi es az hogy legyen munkám. Lányom meg szopizik. Mit csináljak ? Sajnos hiába szeretnek itthon lenni ennyi pénzből nem tudok. 😰

2016. máj. 21. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Reggel, munka után, este és éjszaka szopizhat a baba. A bölcsiben meg vagy eszik pépes kaját, vagy ha olyan gyorsan nem haladtok tápszert is kaphat.
2016. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom,hogy pontosan hogy van a törvény,de van valami szabály rá,hogy a munkáltató köteles elengedni,hogy megszoptasd.
2016. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Megtaláltam közben,de ez csak 9 hós koráig van.Utána már nem jár.
2016. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Az én fiam is 8 hónapos korában ment bölcsibe. Le kell szoktatni a nappali szoptatásról. Egy hónappal később a fiam az éjszakairól is leszokott, nem is nagyon volt tejem, úgyhogy egyikőnket sem viselt meg szerencsére, azóta meg legalább átaludja az éjszakákat két üveg tápszerrel. A bölcsibe is pikkpakk beszokott, mert ilyen kicsiként még sokkal jobban viselik.

Nem tudom, hogy álltok a hozzátáplálással, ilyenkorra már legalább két étkezésnek (uzsonna és tízórai) illik kiváltva lenni. Ahhoz már csak a főzelékeket kell hozzávenni ebédre és készen is vagytok, mehet bölcsibe.

2016. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor nincs bölcsiben a gyerek nyugodtan szoptathatsz.

De a bölcsiben kérdezz rá hogy mikortól veszik be a gyereket mert nálunk csak 1 éves kortól veszik be a gyereket.

2016. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 ki van váltva , de utána mindig cicizne.. Nem iszik. Majd lesz valahogy. Először is vegyék fel bölcsibe. Meg legyen munkám , előző hely megszűnt itt.
2016. máj. 21. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha nem vagy ott, nem fog kelleni neki a cici.
2016. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!