Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Jogos, hogy már megint megsért...

Jogos, hogy már megint megsértődött a gondozó?

Figyelt kérdés

Alapbol mindig van, hogy zokon vesz vmit, már aut se tudom mit hogy mondjak neki, hiába az alázatos stílus is, amit elővettem, én igazán próbálok mindent.


De gyereknapon(előtte nem járt a gyermek bölcsibe egy darabig) ő arcfestős volt, neki is volt az arcán minta, és nem ismertem meg hirtelen. (Amugy is rossz arcmemoriám van, az anyukákat sem ismerem meg akik gyermeke csoporttárs. Ha meg valaki pl átfesti a haját, végképp egy idegen lesz számomra..persze ami a futo felületes kapcsolataimat illeti)

(Probalok ellene tenni, pl uj munkahelyen gyors irok listát jelzőkről nevekről pl szemüveges nagyszakállu az a béla és ő a mindenes, stb hogy a neveket memorizáljam)


A lényeg hogy zokon vette!!egy pillanatra sem tudok vele ugy találkozni hogy vmiből ne legyen baj :(


De belegondolva...más is megsértődne ebben az esetben? Pl kipingált arccal ülsz valahol es relative ismerősödnek hirtelen, első pillanatban nem esik le ki vagy. Nos?


2016. jún. 7. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mit reagáltál, mikor megláttad? Csak álltál bambán és vártad, hogy szóljon, hogy Évi vagyok, vagy felháborodva kitépted a gyereked a kezei közül, hogy mit képzel magáról? Mert ha csak elnevetted magad, hogy jaj bocsi nem ismertelek meg, akkor azon nincs mit megsértődni, legalább tudhatta, hogy működik az arcfestés, amit készített.
2016. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszöntem és bátortalanul megkérdeztem vállal e tetoválást a gyermek karjára vagy csak arcfestést.szoval kb mint egy idegentől.(nem szólítottam a nevén, es egyéb kommentem sem volt, pl hogy megkérdezzem hogy érzi magát, vagy örülünk a gyermeknapnak, jol összehozta a bölcsi, stb)

Amikor megszolalt, a hangja alapján döbbentem rá kicsoda. Igy meglepetten kérdeztem te vagy az xy es mosolyogtam zavartan, hogy meg se ismertelek es tereltem a gyermekre, hogy nézd csak ki van itt? (Reméltem hogy a gyermekből vmi mosoly árad felé hogy megörül a gondozonak vagy bármi)

Ezután meseltem a gyermekről hogy melyik naptol jövünk stb de már veszve volt a dolog :(

2016. jún. 7. 21:08
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval röviden, a 2. verzio volt, hogy jaj nem ismertelek meg
2016. jún. 7. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ez nem nagy valami :)

Érzékeny egy napja lehetett ha ezt felvette. De mégis miből gondolod,hogy megsértődött?

2016. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Hát, normális anya azért megismeri a gyereke gondozojat, akihez hónapok óta hordja a gyerekét. .. Teljes joggal sértődött meg. Ő a te gyereked gondozza,eteti, a kakis fenekét törli, te meg nem ismered meg. Te nem sertodnel meg, ha egyszer reggel rakerdezne, hogy is hívják ezt a kislányt, ő is ide jár a bölcsibe?
2016. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Óó de jót nevettem :D

Ezen megsértődött??!! Ennél nagyobb hibát sose véts azt kívánom. Nem,ez egy hülyeség volt hogy megsértődött.

2016. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is hasonloab gondolkodom, hogy én nem sértődnék meg ilyenen, habár velem a fordítottja szokott megesni, hogy sokan azon vannak hogy biztos hogy ismerjük egymást, es idegen neveken szólítanak.

Pl korábban vonaton azon erősködött egy pasi hogy márpedig én xy lánya vagyok es ismer, masszor egy csaj ölelt át hirteken az uttest kellős közepén hogy ugy örül hogy lát, szintén nem a nevemen szolit es kérdezi, hogyhogy nem emlékszem hogy szilveszterkor együtt buliztunk...



Amugy kérdésre: folyamatosan faarccal reagált mindenre hogy de ja biztos az arcfestés miatt nem ismerem meg, meg jol van x napon várja a gyereket, mint valami ügyvéd vagy nem is tudom.

2016. jún. 7. 21:50
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha meg jogos a sértődés, hogy álljak így elé amikor viszem a gyereket?
2016. jún. 7. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy nagyot nevettem volna,hogy ha nem ismersz meg az arcfestés miatt.Szerintem a gondozó túl reagálja.
2016. jún. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már megint te;)


Tényleg válts bölcsit. Minden hétre jut valami?

2016. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!