Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 2 évesnek jót tesz a bölcsőde...

2 évesnek jót tesz a bölcsőde vagy még nagyon korai?

Figyelt kérdés
Mi az amit vinni kell a bölcsődébe? Milyen ruhák kellenek kislánynak?
2016. jún. 12. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Abszolút gyerekfüggő. Van, akinek egy évesen is nagyon jót tesz, van, aki 3 évesen se teljesen érett közösségre.


Vinni kényelmes ruhát kell, főleg váltóruhát, mert leeszik, összekoszolják magukat.

2016. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alváshoz kell takaró vagy párna vagy ott adnak?
2016. jún. 12. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
21 hónaposan kezdte a gyerkőcöm és jól érzi magát, egyelőre nem látom hátrányát. Váltóruha szinte minden napra kell, mert leeszik/leöntik magukat, koszolódnak az udvaron vagy pl. festés közben összekenik magukat. Ott kérdezd meg, hogy mit kell vinni, ahova járatod majd, mert nálunk pl. biztosítják az ágyneműt, törölközőt vagy éppen a folyékony szappant.
2016. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak nagyon jót tett.Mivel 3. gyerek megszokta,hogy állandóan van körülötte gyerek,ám ez szeptembertől megváltozott,amikor indult az ovi,suli.Hiányoztak Neki a tesók,a társaság.Konkrétan 2 nap alatt szokott be-2 éves volt-másnap már ott is aludt.Amit én vittem váltóruhának:1 trikó,1 rövid ujjú,1 hosszú ujjú,1 leggings,1,szabadidőnaci,1 rövid naci,1 kis "egybe ruha",1 pár zokni,majd amikor már szobatiszta lett 2 db bugyi.Nálunk mindent adtak(ősszel-télen kinti overált is).
2016. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!