Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Állami bőlcsödébe sok gyermeke...

Állami bőlcsödébe sok gyermeket nem szoktak felvenni? Ha igen miért nem? Helyhiány miatt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért mennyit kellene felvenni mennyi a nem sok?25 az nem elég?
2016. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vszinu igen, helyhiany es vagy kapacitas hiany miatt.
2016. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi a sok? vagy mihez képest? szerintem államiba több gyereket vesznek fel mint magánba. általában államiban több szoba van.

ugye 1 szobában 2 gondozónő, egy gondozónőre 6 gyerek, így 12 gyerek van szobánként. magánban is, bár ott csalhatnak azzal, hogy nem annyit jelentenek le mint amennyit bevesznek.

2016. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megválaszolni. Mert amennyi kapacitás van, annyit vesznek fel. Törvényileg meg van határozva. Nálunk 2 bölcsi van, összesen 8 csoport, tehát 94 gyereket tudnak felvenni. 15ezer lakosú a város, nem tudom, mennyi a jelentkező, mennyit kell elutasítaniuk.

Oviból 5 van, rengeteg csoporttal, szóval lehet bölcsibe is sok a jelentkező. Főleg hogy a gyed extra miatt sokan dolgoznak, akiknek még nem ovis korú gyereke van.

2016. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4-ke ,nem értem az ottani bölcsődéknél a 8 csoportra ,hogy jön ki 94 gyerek,mert ha csoportokat 24 gyerekkel tölti fel a vezetőnő akkor nem stimmel a 94. Az ideális csoport létszám 24 ,de ha nagyon sok a felvételre jelentkező gyerek akkor ha csak 2 éven felüli gyerekek vannak a csoportszobában ott sajnos 14 -re is feltöltheti a létszámot. Igen ,sok esetben helyhiány miatt nem tudnak felvenni gyereket.
2016. aug. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bölcsiben van 24-es csoportlétszám???? Semmilyenben.

12 vagy 14 gyerek van egy csoportban 2 gondozónőre.

De igazad van, elírtam. Nem 94 hanem 96 (8x12). Vagy lehetne 112 (8x14).

De egy 15ezres városra ez sem sok.

2016. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!