Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek felvennék bölcsibe...

Szerintetek felvennék bölcsibe a gyereket, ha most találtam ki, hogy pár hónapon belül visszamennék dolgozni?

Figyelt kérdés
Baromi nagy gázban vagyok, a férjemmel szétmentünk, és egyedül maradtam 2 kisgyerekkel. Ahhoz, hogy fenn tudjam magunkat tartani vissza kéne mennem dolgozni. A kicsi 11 hós, jövő szeptemberben akartam eredeti tervek szerint visszamenni, de ezt dobta a gép. A jóhír az, hogy valszeg a munkahelyemre visszavennének, de a bölcsi az neccesebb. Hallom itt a környékbeli anyukktól, h iszonyat nagy a vírólísta, és szigorúan veszik h májusban van a beiratás...Szerintetek? ha írok valami méltányossági kérelmet? Vagy mit csináljak?
2016. júl. 24. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bármikor lehet jelentkezni, de várólista az van, szép hosszú. Próbálkozhatsz még a munkahelyedhez közeli bölcsikben, aztán magánovikban, csanákban.
2016. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nagy a várólista, de az egyedülálló anyák "előnyt élveznek".

Szerintem első körben ne kérvényt írj, hanem keresd fel a bölcsőde vezetőt, és személyesen érdeklődj nála.

Aztán ha kell a hivatalos kérvény, akkor abban is tud segíteni, hogyan írd meg.

2016. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A lakcímedhez tartozó bölcsibe, és a munkahelyed körzetébe tartozó bölcsibe jelentkezhettek elsősorban. Én is először a bölcsi vezetővel beszélnék a kialakult helyzetről.
2016. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azt mondták,hogy mindig van hely hirtelen étkezőknek is. És nem kicsi város,de kevés bölcsivel. Csanát nem tudja megfizetni egy egyedülálló sajnos.
2016. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Gondolom ilyenkor nyáron ők is szabadságon vannak, szerintetek mikor érdemes próbálkozni?
2016. júl. 24. 19:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Holnap próbálkozz. A nyári szünet max egy hónap, simán dolgozhatnak most is. Nálunk az oviban augusztusban van zárás.
2016. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a bölcsiben nyáron 2 hét a leállás. Pont holnap kezdődik.

Lehet, nálatok máskor. Hívd fel holnap a bölcsit, és kiderül.

2016. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor holnap telefonálok. szurkoljatok :)
2016. júl. 24. 20:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ez attól függ, hova adnád be. Nálunk a be nem töltött helyeket eladják pl. 400ft/óra díjon + étkezés. Egyébként 2-2,5x ös a túljelentkezés és olyan 3 gyerekeseket is elutasítottak abból, ahova az enyémeket adtam volna be elsősorban, akik minden szempontból előnyt élveztek volna. Kíváncsi vagyok neked ilyen esetben mi lesz a válaszod, de Budapest belső budai részén elég gáz a helyzet.
2016. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább személyesen próbálnék beszélni a vezetővel. Mint egyedülálló, hátha előnyt élvezel.

Írd majd meg mi lett!

2016. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!