Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hosszú ujjú badyra ha adok...

Hosszú ujjú badyra ha adok egy rövid ujjú pólót, az gáz szerintetek?

Figyelt kérdés
Hűvösebb időben itthon volt hogy úgy volt a gyerek. De nem tudom bölcsibe mennyire... Vagy inkább rövid ujjú badykat és vékony hosszú ujjú pólókat szerezzek be. Csak ugye a nyárról marad majd rengeteg pólója,ami még jó rá és jó lenne kihasználni.
2016. aug. 8. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan. Én is oltoztettem így.
2016. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.

Annyiban talán praktikusabb a rövid body+hosszú ujjú, hogy ha meleg van, akkor könnyen le tudják venni róla a hosszú ujjút.

2016. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem gáz, a felnőtt ruhák között is van direkt úgy össze varrva, hogy olyan mintha hosszú ujjúra vennék rá a rövidet.
2016. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, én is simán megtettem, amikor két hosszú ujjú sok lett volna egyszerre.
2016. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha színben passzol simán ráadnám, még vagány is szerintem, nekem tetszett mindig is.
2016. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem így öltöztetni a srácaimat, csak passzoljon színben és mintában :) Vagy csíkos bodyra egyszínű póló, vagy egyszínű bodyra a színben is hozzáillő mintás póló. Szerintem vagány.
2016. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Body - igy irjak.

Nem gaz , sokan szoktak, eleve sok ruha is van igy gyartva.

2016. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnézést utolsó,hogy elírtam! Köszi, hogy szóltál, de azért tudtad Te is hogy mire gondolok.
2016. aug. 8. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sokszor öltöztettem így Őket,amikor ,még viseltek bodyt.Semmi gond nincs ezzel.
2016. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hűvösebb időben mindig adtam rá bodyt, hoyg a dereka ne fázzon. De a bodyk egyszerűek voltak, tehát ha mentünk valahova, egy csinos rövidujjút kapott egy szép nadrággal hosszú ujjú bodyra. Szerintem ha színben megy hozzá, nyugodtan ráadhatod.
2016. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!