Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit visznek magukkal minden...

Mit visznek magukkal minden nap a bölcsisek?

Figyelt kérdés
Látom a bölcsiknél, hogy oda is már kis hátizsákkal mennek a picúrok :) Lánykám is hamarosan kezdi és érdekelne mit rejt a kis hátizsák, mi az amit mindennap visznek, de benn nem marad/hat. (A plüssön kívül :))
2016. szept. 8. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem táskájában mindig van pár pelus és popsitörlő (máshova is visszük a táskát) + abban visszük be és hozzuk haza a váltás ruhát.
2016. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
plüssállatka, cumisüveg, cumi, esetleg pelus, ha elfogyott a szekrényből. De leginkább azért, hogy nagynak érezzék magukat tőle :)
2016. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányoméban is pelus,popsitörlô,tartalékcumi,egy kis innivaló,meg egy kis nasi(kölesgolyó,ropi stb.),de ez csak azért ha hazafelé kérne.Van meg benne egy néhány hajgumi(1,5 éves,de óriási lobonca van) meg nyilván a kedvenc nyunyója(nyuszis szundikendô).Hadd ajánljam a skip hop hátizsákot,szerintem nagyon cuki,van belôle kisebb es nagyobb méret is.Kicsit borsos az ára,de szerintem megérte.Jó bölcsikezdést!
2016. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!