Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 8 hónapja bölcsis a gyermekem....

8 hónapja bölcsis a gyermekem. Gerinctelenség lenne kihagyni a szülőit szánt szándékkal? Mégis mit mondhatnak?

Figyelt kérdés

Beíratásnál voltam szülőin.(2015.ápr.)

2016 januárjától jár a gyermekem, kb 20 hónapos kora óta. Tehát az ovikezdés csak jövőre lesz.


Azután volt még egy szülői, TALÁN 2016 tavaszán, amin nem voltam jelen, mert velem elfelejtették közölni.. de nem maradtam le így sem semmiről.

Mégis mit mondhatnak egy szülőin, amiért a gyerekemnek megérné áldoznia, hogy nem hozhatom el időben, csak este 5 körül?

(Olyanokon kívül, hogy újságpapírokat várnak, mert gyűjtenek)


2016. szept. 27. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudod,hogy miről szokott szó lenni,ha egyszer sem mentél,mióta bölcsis.Egyébként nem gerinctelenségnek,hanem hanyagságnak mondanám.Magatokkal szúrsz ki,mert lehet fontos információk is elhangzanak.Ha már most így gondolkodsz akkor óvodában sem mész majd,és az iskolai értekezleteket is kihagyod?
2016. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
A mi családunkban nem volt szokás egy szülőit sem kihagyni. Nem is értem miért nem akarsz menni, én a többi szülővel is szerettem találkozni, kicsit beszélgetni. Nem áldozat a gyerek részéről, évi néhány alkalmat kibír. Engem érdekelt miről van szó és fontos információkat is kaptunk illetve volt hogy erről-arról a szülőknek kellett dönteni, szavazni.
2016. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk zárt facebook csoport működik, ahova minden lényeges információt feltölt a vezető (szünetek, rendezvények, befizetni valók, képek), ennek ellenére fontosnak tartottam elmenni a szülőire, hiszen mégiscsak azoktól kapok (akár közvetetten) információt, akik napi szinten átlagosan 8 órát töltenek a gyerekemmel. Beszélgettünk a gyerekekről, foglalkozásokról, változásokról, jövőbeni szünetekről, rendezvényekről, stb.

Gyerekes dolognak tartom, ha valaki ilyet el akar lógni. Szülő vagy, viselkedj is úgy!

2016. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha úgy érzed, semmiről nem maradsz le, mert az infók így is eljutnak hozzád, akkor szerintem nem gáz. Poénos, hogy a 21. században még mindig személyesen rángatják be az embert minden hülyeségért...
2016. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Gyujtsd a papirt, ha erre kernek. Nem nagy dolog.

Szuloire meg jarj. Az ilyen szulok szoktak haborogni a legjobban, mint te.

2016. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Voltam szülőin.

és nem én voltam a legjobban háborgós szülő.

kicsit ki is akadtam más anyukán..nonszensz, amiket fennhangon mondott a szülők nevében ráadásul..., plusz amire másokat kér.Kibírtam, hogy nem alacsonyodok le beszólni.

2016. szept. 27. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

"Szuloire meg jarj. Az ilyen szulok szoktak haborogni a legjobban, mint te."


És hiányzik a háborgás, vagy miért akarod, hogy menjen? Kevés a dráma az életedben? :D

2016. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haborogni szoktak, ha valamit nelkuluk dontenek, stb. Remelem, a tobbiek ertettek...
2016. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!