Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Egyszerre szoktatnád be őket,...

Egyszerre szoktatnád be őket, vagy a kicsit később?

Figyelt kérdés

A nagyobb gyermek 3 év 4 hónaposan kezdi az ovit szeptemberben, a kicsi ekkor lesz 21 hónapos. A kisebb 2 éves korában mindenképp vissza kell mennem dolgozni (anyagi okokból).

Érdemesebb először a nagyot szoktatni oviba, aztán még a kicsivel otthon lenni 3 hónapot, vagy adjam a kicsit is majd szeptemberben bölcsibe? Könnyebben megszokják, ha egyszerre kell menniük vagy jobb ha az egyik beszokott, akkor kezdjük a másikkal?

Tudom, hogy még van idő addig, de itt majdnem 1 évvel előtte le kell adni a bölcsis jelentkezést.


2016. okt. 7. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha először a nagy szokik be aztán utána a kicsi.
2016. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a nagyot vinném előbb.

Az óvodai beszokás 2-3 nap (jó esetben, rosszban egy hét), a bölcsődei meg szabályok szerint megy és két hétig tart.

Egyszerre nem is tudnád csinálni, csak ha van segítséged.

2016. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A három évesek egy részénél ideálisabb 1-2 hetes óvodai beszoktatás. (Kisebb részük viszont valóban 2-3 nap alatt beszokik oviba.)


Két különböző intézménybe egyidejűleg beszoktatni valóban körülményes lehet.

2016. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképp később..
2016. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!