Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kislányom megharapta a bölcsis...

Kislányom megharapta a bölcsis gondozót. Bölcsi váltás?

Figyelt kérdés
3 hete kezdtük, egyszerűen nem alakult ki a bizalma úgy látom az ovónők irányába. Ráadásul nagyon sokan vannak 15 gyerek 2 ovónőre. Ma elmentünk egy másik helyre. Kislányom el se akart onnan jönni. Most a kislányom kezelhetetlen ennyire, vagy a bölcsi nem az igazi.
2016. okt. 7. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
És ahol ma voltatok ott minden oké volt? mert akkor én átiratnám aaz biztos ha van rá lehetőség
2016. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha ott is megharapja a gondozónőt, akkor is mentek másik helyre?
2016. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ma elmentünk egy másik helyre. Kislányom el se akart onnan jönni."

- de ott te is ott voltál, ugye?

2016. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Nálatok csak úgy váltogatni lehet a bölcsiket????

Itt májusban megvolt a beiratás és kész. Mákja volt annak, akit felvettek, nemhogy jaaa ez nem tetszik ezért meg azért és átmegyek másikba. :O Magánban meg semmi hely nincs.

Hogy csináljátok azt hogy gondoltok egyet és másnap már másikban vagytok?


Amúgy meg a másodikkal értek egyet. Ha az új helyen is lesz vmi probléma, akkor mentek tovább? A huszadik helyig?

Szerintem a problémát meg kellene oldani és nem bölsciket váltogatni. Mi lesz oviban? Meg suliban?

2016. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mindkét hely magán, csak a hely, ahol az eset történt jóval drágább, nagyon sok a gyerek. Az új hely most nyílik, és kevesebb a gyerek.

Igen, ott voltam, de fél óráig nem is voltam a képben, szépen eljátszott. És még kézműveskedett is, amit el is hozott.

Nyilván nem szeretnék válogatni, de ha már fizetünk akkor had járjon oda, ahol jól érzi magát.


A mostani hely nekem sem volt szimpi. A művigyortól végem van ugyanis.

2016. okt. 7. 17:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát ha nem volt szimpi és a kislánynak sem jött be, az új helyről meg nem akart eljönni és neked is megfelel, akkor váltsatok.
2016. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Gondoltam, hogy az óvónő a hibás, mert harap a gyereked. Véletlenül sem a te gyereked neveletlen. Hiába csak az harapott. Tipikus mai anyuka.

Iskolában is a tanár lesz a hülye, ha fekete pontot kap a rossz gyerek.

2016. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
szerintem váltsatok.
2016. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
23 honaposrol beszélek, nem egy 4 éves gyerekről. Otthon nem harap, nem volt mit kineveleni
2016. okt. 7. 19:47
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

szerintem is váltsatok, ha neked jobban tetszik..

a 15 tényleg sok ilyen kicsiből.


"Igen, ott voltam, de fél óráig nem is voltam a képben, szépen eljátszott."


- na azért ugye tudod, hogy érezte, hogy a közelében vagy... félfüllel egyébként figyel is ilyenkor a kicsi.


De azt is érzi, "veszi az antennáival", te nyugodtabb vagy, ha a másik helyen van.

Úgyhogy tedd át. És örüljetek együtt, hogy jaj, de jó helyre fog járni! a régi helyről ne beszéljetek előtte.

Ezek mind számítanak.

2016. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!