Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Más gyereket is nagyon elfáras...

Más gyereket is nagyon elfárasztja a bölcsöde?

Figyelt kérdés
Kisfiam 24 honapos. Szeptember elejen kezdte a bölcsödét. A beszoktatás zőkkenőmentes volt, nem igazán sírt, csak elválásnál reggel, de amióta apuka viszi ez a kérdés is megoldódott. A gondozónők szerint jól érzi magát, jókedvű, szépen eszik, alszik, játszik, részt vesz a közös foglalkozásokon. Tudom, hogy még kicsi és most sok új inger éri, de nagyon elfárad a bölcsiben. Gyakorlatilag este 6 után már kezelhetetlen, tombol, dobálózik, sír. Próbáljuk korábban lefektetni aludni este, és reggel is nagyjából addig alszik, amíg szeretne. Ennek ellenére hétvégén is már fel 12 körül álmos, és képes mindkét nap 4-4 órákat aludni délután ( így délutáni programot mostanában nem is szervezünk ). Mikor fogja megszokni a bölcsit? Hozzáteszem mindig is nagyalvó volt, de most gyakorlatilag átalussza a hétvégéket. Most taknyos is, pedig nemrég több, mint egy hetet töltött itthon, meggyógyult és most ugyanúgy folyik az orra...
2016. okt. 22. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
24 hónapos? Azaz 2 éves!!!!
2016. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy addig alhat reggel ameddig akar? Neked nem időre kell járnod dolgozni?
2016. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem. Nem dolgozol?
2016. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem.
2016. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
26 honapos, elírtam. Dolgozunk mindketten, apuka viszi reggelente, mert neki nem probla, ha kocsot később ér be,, így a kisfiam van, hogy 8-ig alszik reggel. Addigra én már elkészítem a reggelijét, eszik, felöltöztetem és kb 9 előtt 5 perccel indulnak.
2016. okt. 22. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keveset alszik napközben a bölcsiben.
2016. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Marmint nem problema neki, ha kicsit kesobb er be
2016. okt. 23. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:
en kislanyom 2 lesz januarban. 7 korul kel es fel , 3/4 korul megyunk bolcsibe. En diplomazok ezert csak 4 orat kertem,ugyanis nagyon jo alvo, es azt szeretnem, ha "itthon aludna". 2,5-3 orakat siman alszik, utana 7-8 ig birja. Bolcsi tuti lefarasztja, mert par hete ugy pelenkaztam at, hogy elaludt...ilyen kb par naposan volt utoljara:D de nekunk vedono is ajanlotta a bolcsit, mert nagyon emberkozpontu.
2016. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!