Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek mire véljem hogy...

Szerintetek mire véljem hogy egy gagyi lepusztult játékot akartak rámsózni és nem az eredetit visszaadni?

Figyelt kérdés

gyermekem egyik reggel a baby wheels kiasutójával indult bölcsibe, amit nem akart elengedni, még csak technikai dolgozó volt bent, így nei jeleztem, hogy ha majd elengedné a gyermek, legyen má meg, rakja ki a szekrényébe vagy akármi, nagyon segítőkészen reagált, persze kiteszi. dehát elelejtette. amikor mentem a gyermekért, már nem kerestettem vele, mondta jelzi a gondozóknak, reggel kérdezzek náluk rá. Világosan el lett mondva, hogy egy lila puha műa. kisautó, amivel fürdeni is lehet, reggel a gondozóknak is mondtam.


erre másnap du megyek a gyerekért, és egy hasonló sárga ütött kopott(retkes..?) autó várt az öltöztetőben. jeleztem, hogy ez nem az, a mienk lila.


jött a válasz, hogy jaa, hát azt is félretették, megvan, csak gondolták lehet ez az.


most vagy azt feltételezik rólam, hogy a gyerekemnek ilyen igénytlen játékokat tartok itthon és célzás volt, vagy rám akartak sózni egy roszat és megtartani a mi szép csili vili autónkat, vagy csak simán éreztetni akarták, hogy nehogy már boldog legyek, hogy miattunk ugrálnak?

nem tudom mire véljem.


2016. dec. 1. 21:13
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

*neki jeleztem

*legyen már meg

*elfelejtette

2016. dec. 1. 21:19
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Vagy csak simán eltévesztették a többi 30 autó mellett. Te még biztos soha nem hibáztál/tévedtél.
2016. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

írtam, hogy azt is félretették

KÉT autót tettek félre és a retkeset tették ki elém az öltözőbe. ha csak arról lenne szó, hogy eltévesztették, miért nem mutatták mindkettőt?megvárták, míg reklamálok..

2016. dec. 1. 21:28
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Igyál egy mézes tejet és feküdj le.
2016. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Én nem is értem a felhàborodàsod. Ne engedd,hogy bevigye. Hagyja otthon, és màr meg is van oldva a dolog.
2016. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%

Mar hianyoztak az ertelmetlen kerdeseid a kulonfele mubalheidrol.

Nem kotelezo jatekot vinni.

2016. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egész világ azzal van elfoglalva, hogy te milyen játékkal viszed a gyereked a bölcsibe... idióta hisztis pitsa vagy, vegyél vissza ebből a stílusból, mert nem csak téged fognak utálni, de a gyerekedet is.
2016. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

"amit nem akart elengedni"


Melyikőtök a szülő és melyik a gyerek? Melyiknek kell, hogy tekintélye legyen a másik előtt? (tudom, mostanában elavult téma)


Hány játékautó van a bölcsiben, mennyire kell az alkalmazottaknak a törvény szerint ismerni a pontos márkákat, ezek külseje átlag hány százalékban tér el egymástól, és a munkaidő mekkora része fordítható erre?


Ezek mind fontos kérdések...

2016. dec. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Még azon sem lehetnél felháborodva, ha szőrén-szálán eltűnik az autó, mert minden intézményben (bölcsi, ovi, suli) úgy kezdődik az év, hogy elmondják, hogy senki semmit ne vigyen be, mert eltűnés esetén nem vállalják a felelősséget, és nem vigyáznak rá. Örülj, hogy meglett.
2016. dec. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ittál végül mézes tejet?
2016. dec. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!