Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti meddig vártatok a bölcsis...

Ti meddig vártatok a bölcsis várólistán?

Figyelt kérdés

Leginkább Budapest XIX. kerület, de úgy általánosságban is érdekel.

Hirtelen úgy alakult, hogy februártól mennem kell dolgozni, felvételiztünk államiba, de csak annyit mondtak várólista van, majd értesítenek.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Mennyi idő szokott lenni?

Azt se mondták hányan vannak előttünk, semmit sem tudok.


2016. dec. 12. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, esélyes, hogy majd szeptembertől kerül be, amikor a nagyok oviba mennek.
2016. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem szerencsém volt. megkérdezték, mikortól menne a gyerek... félve mondtam, hogy "holnap?". azonnal mentünk si jelet választani :D
2016. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Min időben jelentkeztünk,így nem kerültünk várólistára,ezért személyes tapasztalatot nem tudok.De a mi bölcsinkben kilométeres a várólista azt hallottam.

A legjobb lenne ha megkérdeznétek mi a helyzet,ha emg nincs esély a bekerülésre,akkor keresni egy Csanat.

2016. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk 1 evvel a kivant kezdesi idopont elott kell jelentkezni h tutira bekeruljon a gyerek. Budapesten! En mar beirattam,osszel kezdi..
2017. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!