Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » CSAK délutáni ovi/bölcsi...

CSAK délutáni ovi/bölcsi létezik?!

Figyelt kérdés
Az ejjel nappal budapestbe Sarinak a kislanya delutani bolcsibe jar. Tudom nem sok a valosagalapja ennek a sorozatnak,de ilyen tenyleg letezik?! Ha igen pesten (es vonzaskorzeteben) tudnatok nekem ilyen helyeket irni? Illetve hany eves kortol mehet oda a babam?

2016. dec. 19. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nincs. Mi ertelme lenne?
2016. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Erdekessegkepp: Angliaban lehet valasztani, hogy delelott vagy delutan viszed. 9-12 ig , vagy 12-15 ig. Ez a napi harom ora ingyenes. Persze maradhat tobbet is , de azert fizetni kell ( allami)


Kerdezo, esetleg magan bolcsodet kerdezz meg otthon.


Elso , van ertelme, tudod valaki delutan dolgozik, nem csak 8-4 ig munkak leteznek.

2016. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Állami biztos nincs. Esetleg magánovi vagy családi napközi ahol meg lehet így is beszélni. De sok értelme nincs, a foglalkozások, érdemi "munka" délelőtt van, délután ebéd után alszanak aztán uzsi és ennyi.
2016. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztosan nincs ilyen állami intézmény.

Délután szinte csak alvás van. Ebéd után azonnal. Uzsi után van már csak szabad játék a napból hátralevő 1-2 órára.

Aki délelőtt nem, csak délután dolgozik, az is viszi reggel/délelőtt... és megpróbálja megoldani, hogy záráskor legyen, aki elhozza.

Aki ezt nem tudja megoldani, annak marad a hetesovi :(

2016. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Családi napközibe akkor és annyiszor viszed, ahányszor akarod, tehát ha csak délután, akkor délután (fél napként számolják el és nekik mindegy, h a nap melyik fele). Ha betölti a hármat, akkor az év szeptemberétől oviköteles. Az még esetenként megoldható, h csak délelőtt legyen oviba és még alvás előtt hazavidd, de az sehol sem, h egy gyerek csak délután járjon oviba, délelőtt ne.
2016. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Második vagyok, az óvoda az azért más, mert az ugye már fejlesztő intézmény, és ott délelőtt vannak a foglalkozások. Viszont a kérdező a bölcsödét kérdezte a bölcsőde az csak gondozó intézmény, ott még nem mennek rá a fejlesztésre, nem az a dolguk, ott azért lehet Hogy a magánban akár elviheted délutánra.


Amikor írtam az angliai példát, az megint más mert itt nálunk direkt úgy van kidolgozva hogy délután is van foglalkozás. Azért mert nagyon sokan délután viszik. A barátnőm kislánya épp most kezdi majd januártól, és mondta hogy a délutáni helyek teljesen el voltak fogyva, várólista van a délutános helyekre.

2016. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó! a kérdező nem csak a bölcsit kérdezte, olvasd el az első mondatát. Vastagon van szedve. És nem írta, h külföldön élne, így az, h másutt ez hogyan lehetséges, maximum érdekesség, de nem releváns infó.
2016. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

7 attól még leírhatja, engem pl. érdekelt, ellentétben a te kommenteddel, ami csak arról szólt, hogy más mit írjon ide szerinted.

Kérdező! Én nem tudok ilyen bölcsiről, oviról.

2016. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

7-es, a masodik valaszomat ugy kezdtem, hogy " erdekessegkeppen ".

Sokakat erdekelnek a vilag dolgai es nem csak a Csajagarocsogei Cinege utcara terjed ki az eletuk.

2016. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Ovival tisztaban vagyok,hogy mikortol koteles menni, csak ezzel a bolcsis/csaladi napkozis dologgal nem voltam. Heti 2napra kene csak megoldjam a kisasszonyt delelott, de ezek szerint csak ennek lenne ertelme, a delutaninak nem,foglalkoztatas szempontjabol:)

Az pedig,hogy kulfoldon miujsag hiaba nem erint,megis erdekes,es ezt eddig nem is tudtam,szoval koszonom a plusz infot!;)

Mindenkinek ment a zold kezecske! Mindenkepp utana fogok ennek jarni!

Kellemes unnepeket Nektek!

2016. dec. 19. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!