Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek is rosszul döntött...

Szerintetek is rosszul döntöttünk?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves,január eleje óta bölcsis.

Itthon tudtam volna vele maradni,ahogy a párom anyukája is,de szerettük volna,ha szokja a közösséget,

hogy majd az oviba is könnyebben beilleszkedhessen.

A szüleim és a párom szülei is ellenzik,

hogy bölcsibe járatjuk,szerintük otthon lenne a helye.

Nem vagyunk rászorulva anyagilag arra,hogy dolgozzak.

Heti 3× megy így is,a több napon vagy én vagy a párom otthon vagyunk vele.

Mivel a családnak nem tetszik,gondolkodunk rajta,hogy március környékén kivesszük a bölcsödéből.

Nektek mi a véleményetek erről?

Hogy döntenétek?


2017. jan. 25. 18:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

A gyereked szereti?

Ez az egy kerdes szamit csak. Ezt pedig tudnod kell.

2017. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen,szereti
2017. jan. 25. 18:33
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Szeritnem ne a nagyszülők döntése legyen, hanem nézd azt, hogy a gyereknek mi a jó. Szeret ott lenni? Jól eszik ott, ott is alszik? Szóval jól elvan? Nem sírdogál napközben értetek? Ne az legyen a döntő, hogy ti vagy a nagyszülők még nem készültek fel arra, hogy bölcsis legyen. A másik hogy anyagi gondok miatt dolgozol, ha kiveszed a bölcsiből akkor a nagyszülők támogatnak azzal az összeggel , amit most keresel?

Az ovi úgyis kötelező 3 éves kortól gondolom szeptembertől úgyis ovis lesz, vagy mikor tölti a 3-mat? Addig ott a nyár, majd a szünetben (nálunk bölcsibe is volt szünet) vigyáznak rá. Ráadásul a közösségbe járás bizony betegségekkel is jár, szóval hidd el elég sokat lesz otthon. Ovira megedződik :)

Nem venném ki, ha tényleg jól érzi magát, de erről nem írtál.

2017. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Snorri ***** válasza:
67%
Szerintem is az számít, hogy szereti-e a gyerek. Ha igen, akkor ne vedd ki, minek? Az más, ha nem szereti, szenved, sír. Minden gyerek más.
2017. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem,nem alszik ott mert úgy végzek a munkahelyemen hogy ebéd után el tudom hozni.

Nem szokott sírni,csak néha reggelent

Szeret ott lenni,sok barátja van

Októberben tölti a hármat,szóval szeptemberben kezdi az ovit

2017. jan. 25. 18:36
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk 3*fel napert nem adtam volna be, hogy ne vegyem el a helyet olyantol akinek muszaj lenne beadni egesz hetre deen ebben igy gondolkodtam ilyen vagyok, a gyerek ilyen kicsi korban elvezi a tarsasagot heti haromszor egy babas foglalkozason is, Dunat lehet veluk rekeszteni. Te tudod szereti-e, ha igen most mar nem varialnek az rosszabb lenne neki. 1. voltam
2017. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
2017. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2017. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem adtam volna be. Semmi ertelme.
2017. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%
Én nem venném ki, pláne igy, hogy nem arról van szó, hogy hétfőtől péntekig 6-8 órát tölt ott. Most ebbe szólnak bele, aztán majd a suliválasztásba, tagozatba, szakkörbe, ... ő a ti gyereketek, azért ment bölcsibe, hogy szocializálódjon és jól is érzi magát. Szerintem jól döntöttetek, a gyerek érdekeit figyeld mindig, ne azt, hogy a többieknek megfelelsz-e. :)
2017. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!