Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek nem okoz ez...

Szerintetek nem okoz ez valamilyen hátrányt, problémát a kislányomnak?

Figyelt kérdés

A kislányom 2,5 éves, szeptember óta jár bölcsibe. A csoportban 12-en járnak, ő egyedül lány. A vezető óvónő ígérte, hogy ha felvesznek még valakit, az kislány lesz. Erre a múlt héten felvettek egy kisfiút...:( Most már esély sincs arra, hogy még egy kislányt felvegyenek.

Nem káros ez mentálisan? Csak fiús játékokat játszanak körülötte, a wc-n is csak fiúkat lát. Szerintem ez nem túl szerencsés.


2017. jan. 28. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért, SZERINTED mi baja lenne ettöl?
2017. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Átveszi a fiús szerepeket (pl. nem babázik csak autózik), azt hiszi, az a normális, ha valakinek kukija van, esetleg gátlásos lesz, hogy ő "más", állva akar pisilni, és még sorolhatnám.
2017. jan. 28. 07:35
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Bár nekem lett volna ekkora szerencsém, hogy nem kis hercegnőcskékkel járok egy oviba meg iskolába, akkor most nem rettegnék a tyúkólra hajazó irodáktól :D


Az ég világon semmi baja nem lesz...

2017. jan. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz baja, akkor annak is baja lenne akinek csak ellenkező nemű testvérei vannak?
2017. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
A nemi szerepeket túlértkelik. De ha emiatt tényleg aggódsz, akkor nyugodtan hord őt bölcsi után valamilyen lányos közösségbe, rengeteg lehetőség van :) (már ha nagyobb városban laktok). Szerintem nincs okod aggódni, egyrészt a sok mintát vesz át a körülötte lévő felnőttektől is, elsősorban tőled és az óvónőktől, másrészt attól még, hogy ott inkább "fiús" játékokat játszik, simán lehet belőle nőies nagylány.
2017. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baja nem lesz, még akkor sem, ha állva akarna pisilni... :D Kb. 4 éves kora körül lesz rá igénye, hogy más kislányokkal rózsaszín masnis kupacba tömörüljön, de addigra bőven óvodás lesz. Addig meg nyugodtan autózhat meg focizhat, ha szívesen csinálja.
2017. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :)
2017. jan. 28. 09:03
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem lesz baja;)

Az én lányomnak csak fiú barárjai vannak az oviban,pedig lányok is vannak

Velük soha nem játszik

Ő is inkább autózik,mint babázik;)

2017. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Három fiú testvérem van, és nem nem akarok állva pisilni ;)
2017. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!