Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 2 éves 8 hónapos kisgyereket...

2 éves 8 hónapos kisgyereket kivennétek a bölcsiből azért mert jön a kistesó és újra otthon lesztek? Vagy már nem bolygatnátok a megszokott életvitelét?

Figyelt kérdés
A gyerekek között lenni láthatóan nagyon szeret. 1 éve bölcsis. A bölcsi igazgatója azt mondta maradhat ha akarom arra a kis időre, mert 3 évesen úgyis menne már át az oviba.
2017. jan. 29. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Ugy is ki kell venni, jön a nyári szünet. A ballagást semmiképp nem hagynám ki, hogy el tudjon búcsúzni a gyermek.
2017. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
En nem vennem ki semmikep! Szerintem romlana a helyzet. Kicsi ugy is szivni fogja az energiadat, o addig jomat jatszik a pajtasokkal:)
2017. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hét "nyári szünet" van a bölcsiben. Ballagás nincs :). De elbúcsúzni persze el szoktak a csoportban aki átmegy oviba.
2017. jan. 29. 16:04
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Én kivenném. Mondjuk nálunk ki is kell venni, otthon lévő anya gyereke nem lehet bölcsődében, teljesen jogosan.
2017. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha szeret ott lenni szerintem a gyereknek tennél rosszat ha kivennéd. Egy újszülött mellett nem biztos, hogy tudod biztosítani azt amit ő megszokott (pl. annyi séta, játszó, gyerektársaság), főleg a legelején. A tesóra lenne mérges, hogy otthon kell ülnie, és néznie ahogy anya szoptat, fej, meg pelenkáz, ahelyett, hogy a gyerekekkel rohangálna. Ha kisebb lenne azt mondanám, hogy elgondolkodtató, de egy ekkora gyereknek már vannak igényei a társaság és egyéb elfoglaltságok iránt. Nem beszélve arról, hogy utána sokkal nehezebben szokna be újra pár hónapra rá a közösségbe amikor oviba megy majd.
2017. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
Oké utolsó, én meg azért voltam mérges a tesómra mert ő otthon lehetett anyával engem meg lepasszoltak. Ezt a mai napig nem tudtam nekik megbocsájtani, jó utána már csak anyámra haragudtam, a mai napig nem áll olyan közel hozzám ez miatt.
2017. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vedd ki, ha a bölcsinek nem jelent problémát, a gyerek meg szeret ott lenni. Rád fog férni a pihenés a kicsi mellett, főleg az első pár hétben, amíg éjjel is többször felkel.
2017. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem venném ki, ebéd után hazahoznám. Lenne a társaival, te délelőtt lehetnél a babával kettesben. A délután pedig a tiétek.
2017. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%

Egy honap a bolcaiben a nyari szunet csak vannak szülők akik ezt lefelezik.és van ballagás.ha ki is veszed legalább a kisbarátaitol bucsuzzon el.

A gyerekellenes lepontozok meg mehetnek innen

2017. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Én megkérdezném a gyereket első körben. Ha nem lenne egyértelmű akarata, akkor inkább kivenném. Egyrészt, hogy ne rontsak a testvérféltékenységen, másrészt, hogy ne hozzon haza betegségeket a picinek.
2017. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!