Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nálatok meddig lehet elhozni...

Nálatok meddig lehet elhozni a bölcsiből a gyereket? Jogos hogy egyik gondozó engem sürget?

Figyelt kérdés

Nálunk hivataloaaan fél 6. 3/4 6 a max határ este.

Max 17:20- ra a gyermekem már fel van öltöztetve indulunk.de addig ma az egyik gondozo folyamatosan kijárkált nézni hogy hol tartunk az öltözésben ésneki állt takaritani is és mondja hogy még eztis kell és annál tovàbb tart.holott a takarito takarit akik estis

műszakosak és jött is elkérni a felmosot tőle.

Hogyan kezeljem az ilyen gondozót aki drámát játszik és ugy kezel mint egy iskolábol késő gyereket?

(Az én gyerekem volt az urolso csak mert más 10 perccel ért be hamarabb a gyerekért)


2017. jan. 30. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Ránk már háromnegyed négykor furcsán néznek, mert alig van már akkor gyerek, én sem értem az ilyet, nem tudom mi lesz, ha dolgozni fogok.
2017. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Ötig van bölcsi.
2017. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szóval szokja meg az ember, hogy lekezelik?ez a norma?
2017. jan. 30. 18:23
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
1es, de miért van bölcsiben ha te nem dolgozol? És miért ilyen sokáig?
2017. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Nalunk 3/4 5-kor mar felmosnak, szekek felrakva. Kisfiamert egyszer ertem oda keson, ertsd erre a 3/4 5-re, o volt az utolso.
2017. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Amíg nyitvatartási idő van, addig kötelesek vigyázni a gyerekre. Ez után vagy jó fejek és valaki bent marad önkéntes alapon, vagy átadják a gyermekjóléti szolgálatnak "megőrzésre".


Szerintem ne vedd fel a gondozó saját nyűgösségét. Ő menne haza, de ez nem a bölcsőde előírása, hanem az ő magánéleti gondja. Egyszerűen ne foglalkozz vele, gondolom úgysem barátkozni akarsz.

2017. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk 6ig van nyitva a bölcsi is, ovi is.
2017. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk 6-tól este 6-ig van a bölcsiben felügyelet.Akik ott reggeliznek,azoknak legkésőbb 3/4 8-ra be kell érni,és azt mondják nem jó a gyereknek,ha 8 óránál többet van a bölcsiben egy nap.Tehát azt tartják ideálisnak ha 4-ig odaérsz érte.Nálunk egyelőre ez megoldott,de ha visszamegyek dolgozni,és a férjem átkerül állandó 8-tól 5-iges beosztásba,akkor nálunk is lesz negyed 6,mire odaér érte.Nem tudom,hogy fogják majd fogadni.
2017. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is fél5kor már csak max. 4-5 gyerek van összevonva, 5kor már csak kettő, a 4 db kb. 15 fős csoportból és porszívózni is szoktak, bár ezt én nem érzem sürgetésnek, mert egyébként kedvesek szoktak lenni mindig és sosem szóltak még érte célzás szintjén sem. (Reggel fél8kor ugyanez a helyzet...)
2017. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Én 4-re megyek az oviba a nagyért, akicsiért a bölcsibe kb.16:10-re érek. Akkor már nem is szokott gyerek lenni a szobába. Hivatalosan fél5ig megtalálom a szobájukba,5ig pedig valahol az épületben összevontan.
2017. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!