Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi legyen a farsangon a...

Mi legyen a farsangon a kisfiam, ha autókon kívül szinte semmihez nem kötődik max ugy ahogy a plüsseihez? Katica, nyuszika

Figyelt kérdés

De személyekhez még abszolut nem.pl nem öltöztethetem tűzoltonak, mentősnek,mivel az embereket mellőzi is, csak a járművekkel játszik, ruházatrol sem tudja beazonosítani ki orvos, ki rendőr, utcán sem érdekli, csak a sziréna és villogo lámpa. A pokember tetszik ugyan neki, de nem is érti mi a lényege, csakhogy maszkos piros hős.

Beszélni még ugyan nem beszél, de tisztán látni, hogy ötlete sincs.


Persze ha tiz jelmez lenne előtte, tudna választani, de én akarok neki varrni, nem egy kölcsönzőbe vinni élete első farsangján.


2017. jan. 31. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azert egy harom eves tudja ezeket a dolgokat.

Torpe, mano, kukas, kemenysepro, kiraly, gomba, nyuszi, cica, mikulas, hoember, denever, bohoc.

2017. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az elmúlt napokban sok fotót osztottak meg.

2017. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni még ugyan nem beszél, de tisztán látni, hogy ötlete sincs.

Mennyi idős a fiad? Ne haragudj, de ha legalább ovis, megtaníthattad volna hogy a rendőrautóban vagy a tűzoltóautóban "ki" ül. És mégis hogyan legyen ötlete, mikor ez az első alkalom és fogalma sincs róla mi az, hogy farsang?? Rengetegszer teljesítheted még a farsangi ötleteit otthoni jelmeztervezéssel, mikor már valóban tudja mit akar.

Az én kisfiamnak is most lesz az első farsangja, de 2-3 hete már megmutattam neki az én bölcsis farsangi videómat, illetve rajzoltam magamnak bajuszt, aztán pár nap múlva már ő is kérte, hogy rajzoljak neki. Szerepjátékoztunk, az ő kis nyelvén magyarázgatom napról napra, mi is ez a szokás. Ha ennek ellenére mégis megmakacsolja magát és farsang napján nem hajlandó magáraölteni az erőművész jelmezt, megfogom érteni.

Olyasmi jelmezben gondolkodj, ami csak egy ruha, de mégis tükröz egy jelmezt. Mondjuk hóembernél fehér póló 3 nagy fekete gombbal. Neki sem lesz kényelmetlen és majd ha már beszélni fog, elmondja mit akar.

2017. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2 éves múlt és tudja mi az, hogy farsang.mi is szerepjátékozunk, szivesen aggat magára bármit. Pl volt hogy felvette a táskám, ahogy én és integetett hogy ő elindul itthonról :D, vagy kiveszi a nyári sapit felhajtja féloldalasan a karimáját és abban szerepel a tükör előtt, vagy nyaklánc csatokat aggat magára, mert azok esnek kézre.

Igazábol választék nincs itthon, de ha rajta mulna mindent kipróbálna. Egyedül az orvosos szemüveget nem szereti.


Szivem szerint én katicát csinálnék belőle, de nem akarok rá "cukiságokat erőltetni".

Bohocot stb látott már, de nem élmény.sajna olyan igazi bohoccal nem volt még dolga, a cirkuszi is erőltetett volt csak. A hoember nekem olyan semmilyen.

Majd emésztgetem még a válaszokat, vanr rá egy hetem

2017. jan. 31. 23:16
 5/14 A kérdező kommentje:
És tanítgatom én hogy ki a rendőr stb, olyan szinten nem érdekli hogy el is fordul és keres más csodálnivalot az utcán
2017. jan. 31. 23:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Fura amit írsz, az én gyerekem 2 évesen tűzoltó volt. Tetszett neki, örült, hogy az lett. De hozzá teszem, nem ő válaszotta, hanem én döntöttem el hogy mi legyen, mert olyan jelmezt tudtam szerezni, így az lett. Beszéltem vele erről, hogy lesz farsang, be fogtok öltözni és mit szólnál ha tűzoltó lennél, örült neki. De természetesen tudta mi a tűzoltó.

Szeritnem szerezz te is valami jelmezt neki, úgyis kb 1 órát lesz rajta. Valami olyan figurát, hőst ami elég általános, ismerik a gyerekek, akár tűzoltó, rendőr, de a pókember is jó. Nem kell hogy filmet lássa belőle, hidd el anélkül is ismerik az ovisok!

Ilyen kicsiknél még a kutyus is jó. Ha te akarod varrni, akkor a bohóc szeritnem egyszerű, sokféle színes anyagból nadrág, egy inget ráadsz és befested pirosra az orrát, sapka meg szintén egyszerű. Szóval én azt választanám :)

2017. febr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Még a hóember amit írtál az is jó, talán nem is nehéz megcsinálni. Ha az tetszik neki, jó ötlet.

Nem kell túlbonyolítani hidd el, kb 1 órát lesz rajta, de mivel mindenki be lesz öltözve őt is motiválja majd.

Jövőre már hidd el ő mondja mi akar majd lenni.

2017. febr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, várom már, hogy beszéljen és alakuljon az egyénisége mert még játékvásárlásnál is csak azt látom, hogy egy kisauto is a legjobb ajándék.hiába a sok fejlesztő, kreatív cucc


Probálgatom nyitni a világnézetét, megyeget, de tűzoltoval meg kukásautoval alszik.beszoktatásnál is autos képes könyv volt a megmentő

2017. febr. 1. 07:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bolcsis farsangon nalunk szinte mindenki allatka volt. Kisfiam cica. Nem kell tulspilazni, itt meg nem szamit hogy kie a legjobb es kinek az anyukaja a legtehetsegesebb es legugyesebb. Ha van allat amit szeret legyen az, egyszeru, kenyelmes es minden gyerek felismeri. Nalunk a kislanyok pillangok, katicak voltak (meg persze kiralylany :)) a fiuk meg kutyus, cica, roka, farkas....nekik ez nagyobb elmeny igy, lehet utanozni az allatokat es jatszani egesz nap hogy ok azok :)

A legkreativabb jelmez es legugyesebb anyuka versenges majd jon ugyis sajnos a suliban...annak idejen hugom osztalyaban volt alsoban asztal meg villanykorte!! Apu-anyu dagadt a kreativ buszkesegtol de a csori gyerekek mozdulni se tudtak. Jobban elveztek volna a farsangot ha nem a szulokrol szol hogyan tudjak tullicitalni egymast kezugyessegben :(

2017. febr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

legyen autó :)

[link]

2017. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!