Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kislányom július végén lesz 2...

Kislányom július végén lesz 2 éves, ősztől bölcsődébe fog járni, mert visszamegyek dolgozni. Kicsit aggódom, mert még egyáltalán nem beszél, csak gagyog. A bölcsődében nem lesz abból gond, hogy nem tudja kifejezni magát?

Figyelt kérdés
Én természetesen értem minden gesztusát, de féltem, hogy a bölcsiben esetleg nem értik, mit szeretne. Aki 2 évesen bölcsibe vitte a kisgyermekét, az milyen fejlettségi szinten volt? Beszélt már? A kislányom szerencsére már szépen megy, a mozgásfejlődéssel nincs gond.
2017. febr. 19. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt addig van jópár hónap és az sokat számít, másrészt ha nem beszél addig se lesz semmi gond, meg fogják érteni, a kiscsaj meg hamar elkezd beszélni majd.

Az én fiam is ennyi idős, ugyan nem megy bölcsibe de volt szó róla így kérdeztem pont erről egy pár anyukát, az egyik kisfia semmit se semmit nem mondott 2 éves korig, aztán bölcsis lett és ezután nagyon gyorsan beindult a beszéd nála.

2017. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ne aggodj ott sokat fog a többiektol tanulni. Es sokan egyéveseket visznel oda. Mègsincs gond veluk.
2017. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Addig még sok idő van,de egyébként sem kell aggódni.Sokat tanulnak a gyerekek egymástól,és gyorsabban.A lányom másfél hónapja bölcsis,ő is csak pár szót tudott,mikor bekerült.Ebben a pár hétben legalább 10 új kifejezést tanult.Amúgy a gondozónők nem ijednek meg az ilyen helyzettől.Megoldjak.
2017. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Köszönöm a lepontozást.Igazán érdemes ideírni.
2017. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez a lepontozás tényleg vicces. Pont azok írnak, akik hasonló cipőben jártak és mégse hasznos? :)
2017. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne aggódj! Nem lesz semmi baj! Rengeteget fog tanulni napról napra, te is észreveszed majd. Jó dolog ha szocializálódik is.
2017. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!Én mindenkinek zöld kezet adtam.Most komolyan nem értem,kik pontozzák le a válaszadókat,mert én nem,az biztos.
2017. febr. 19. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
sógorom gyereke el volt zárva a világtól és nagyon le volt maradva,de a bölcsi után végre közösségbe került ugye és kénytelen volt megnyílni mert felakart zárkózni a többiekhez
2017. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A párom húgának a kislánya 2 éves és folyamatosan beszél... Hát a bölcsibe pont nem szerették,hogy beszél a kislány mert mindent elmond, illetve ha valami nem ízlett neki, ő már megmondta,hogy nem szereti.. meg tudta mondani melyik óvó néni kedves, melyik nem annyira.... Szóval ott az volt a baj.... Majd bele jön, az én fiam 20 hónapos de még csak baba nyelven beszél. Nem megy bölcsibe, bár szerintem nem lenne rossz... Sőt. Majd ott megtanul beszélni​a kis drága 😊
2017. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!