Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A kisfiamat folyamatosan...

A kisfiamat folyamatosan bántja egy kisfiú, mit tehetek?

Figyelt kérdés

2 éves ikerfiaim vannak, nemrég kezdték a bölcsit és az egyik kisfiamat kipécézte egy másik gyerek. Folyton tele van lila foltokkal, harapás nyonokkal.

Tegnap este fürdettem és mondta, hogy ne mossam meg a bigáját mert fáj... Volt is rajta valami vágás, nagy unszolására elmondta, hogy ez a kisfiú bele harapott!!!!! a bigájába. Számtalanszor szóltam ezalatt a néhány hónap alatt az óvónőknek, ők érdekes módon soha nem látnak semmit. Az anyukával is beszéltem utána 2 napig oké minden majd kezdődik elölről.

Már keresek másik bölcsit, de nem egyszerű :(



2017. ápr. 25. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Mi az a bigája?


Kapd el az anyukát a folyosón majd hívd oda az ovonénit és kérdezz rá.


Ez lehet, hogy a gyerektöl egy eröteljes szeretgetés, oida megy, megszorongatja, azzal elesnek a földre... DE ez sem jó a gyerekednek mindenképpen beszélni kell, és elmondani az ovonéninek, hogy esetleges túlzott szeretgetést sem szereti a gyereked, és fél ettöl a gyerektöl...


Nekem a lányomat az oviban kapja el minden nap egy kislány, és kb 200x megöleli, de úgy hogy elesnek. Ha a kislányom elfut akkor ö fut utánna, és állandóan csak ölelgetné a lányomat....

2017. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
ha kell, szólj minden héten 2x az anyukájának, ha nem is érdekli annyira, előbb-utóbb biztos, hogy megunja, és tesz ellene. Ha nem, én biztosan rászólnék a másik gyerekre, hogy nem szabad, fáj neki, az óvónőnek is szólnék akár minden nap, és számon kérném a sokadik alkalom után, hogy hogy van az, hogy minden nap történik valami, és ő soha nem lát semmit. Lesz szíves ezután akkor jobban odafigyelni
2017. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a biga? Neten rákerestem, egy régi gyík kérdésben szerepel egyedül, ott is péniszt jelent. Viszont ha azt harapta meg, az brutális. Még ha a karja v hasonló. Hogy jutott oda? Hogy lehet ez?
2017. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom a kukacára gondol a kérdező. Ha így van, akkor viszont olyan üvöltést rendeznék le az óvodában az anyukával és az óvónővel is, hogy a lábán nem állnak meg. De megmondom, még az önkormányzatba is befáradnék panaszt tenni az óvoda ellen, mert azért ne haragudjunk már, balesetek mindenhol vannak, de mégis miért fizetik azt az óvónőt ha ennyire képtelen odafigyelni? Aztán legközelebb a szemét szúrja ki egy ceruzával és akkor sem látnak semmit??? Hogy fajulhat el odáig a dolog, hogy az egyik gyerek a másik gyerek alsójában kotorászik? Két évesen nem járnak ki egyedül a mosdóba, erre sem lehet fogni.
2017. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen a kukaca, bocsánat nálunk mindenki így hívja.

Nem tudom, hogy harapta meg, annyira meg nem beszél :/

2017. ápr. 25. 14:08
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez ennyire megoldhatatlan, az óvónő nem lát semmit, a szülők meg tesznek rá,akkor sos másik ovit keresnék.
2017. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ledöbbentem ezen. Megharapja a fütyijét 1 másik kisfiú.

Döbbenetemmel nem mész semmire tudom.

Leírták előttem, akár napi szinten szólnék a szülőnek, meg a gondozóknak a bölibe.

Önkormányzatra is elmennék.

2017. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg olvasni is rossz volt...

Szerintem a kis "hülyegyereket" Kapd el és magyarázd el neki hogy ne csináljon ilyet ...ha az anyja nem képes megnevelni valakinek meg kell..képzelem milyen példát lát otthon ha ilyet csinál.

2017. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ami "vicc", hogy az anyja apja egyetemet végzett, vallásos emberek (az óvoda is vallásos).
2017. ápr. 26. 09:08
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat a mai világba ha valaki egyetemet végzett nem feltétlen intelligens is...beszélj a kisgyerekkel szerintem és ha az se jön be akkor másik ovi!
2017. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!