Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsi 1,5 évesen, mert...

Bölcsi 1,5 évesen, mert üresedés lesz egy jó munkahelyen?

Figyelt kérdés

Legszívesebben nem adnám bölcsibe, de a férjem és minden családtag szerint 2 éves korában menjek vissza dolgozni - pedig anyagilag nem szorulunk rá. Csak ugye a több pénz jobb meg ne otthon üljek bla bla..


Beletörődtem, hogy ok, régi hely 6 órában is felvenne, majd megyek.

De nemrég kerestek, hogy szeptemberben lesz hely ott, ahol mindig is szerettem volna dolgozni, duplaannyit kapnék, értelmes szakmai munka nem irodai robot mint a mostani.

Csak akkor 4 hónap múlva 8 órás munka mellett hogy fogja kibírni egész nap a bölcsit? :(

Ha az elején betegeskedni fog, próbaidő alatt nem lenne szerencsés eljönni.. de akkor hogy lehet megoldani? A férjem sokat utazik, ha épp nem lesz itthon csak én tudok a gyerekkel lenni.



2017. máj. 2. 21:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
13%
Régen már félévesen mentek bölcsibe a gyerekek, és jól érezték ott magukat. 2 évesen már jót is tesz neki. A munkahelyen meg kell beszélni, hogy az első időkben sűrűbben lesz beteg. De fogadhatsz ilyenkor bébiszittert is.
2017. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem szorultok ra, semmikepp nem adnam be.

1.5 eves meg olyan pici. Es csak egyszer ekkora. Neked meg meg lesz 50 eved dolgozni.

Nekem ket eves, persze jol jonne a plusz penz, de osszeszoritva kibirjuk. Ertem ezalatt , ki lehet birni egy evet mozi, etterem, szinhaz, draga sminkszerek, fodrasz, kozmetikus nelkul busszal utazva.

Etel van - ezen is rengeteget lehet sporolni! - , szamla be van fizetve.

Draga jatszohaz helyett ott az ingyenes jatszoter, oark, erdei seta kis baratok.

Nekem fontosabb, hogy a gyerekemmel legyek.

2017. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
24%
Azt írod anyagilag jól álltok. Azt a pár napot akkor ne mondd, hogy egy bébiszitterrel nem bírná ki a gyerek, ha te semmiképpen nem érsz rá, nem tudod megoldani, ő meg beteg. Mi kb csak akkor hívunk bébiszittert, ha beteg vagy ha valami programunk van nélküle.
2017. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
31%
Simán kibirja nem lesz semmi baja, az é lányom 8 hónapos volt mikor bölcsibe adtam egy nagyon jó lehetőség miatt. Nem kell túldramatizálni.
2017. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
31%
A bölcsi jó dolog és 1,5 évesen a legkönnyebb beszokni.
2017. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
2- es vagyok, irom ezt ugy, hogy kulfoldon lakunk, es itt 9 honapig van gyes, ugyhogy megszokott a bolcsode ilyen korban. De ez akkor is csak kenyszer helyzet. Egyebkent meg heti 3 alkalommal jarunk baba mama klubba ( ingyenes ), ugyhogy rengeteget van gyerek tarsasagban. Mint ahogy a jatszoteren is van gyerek.
2017. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nekem is ő a legfontosabb és jelenleg van így is pénzünk, igaz, a férjem szeret nyavalyogni, hogy nincs. Ja, mert ő szeret nagy lábon élni én meg spórolok.

Nem is igazán a pénz a fontos most nekem, hanem az "álommunka", ahová felvesznek mást, ha én nem megyek.

Legközelebb ki tudja, lesz-e ilyen lehetőségem.

Nem tudom, mennyire jönne ki bébiszitterrel, anyóssal elvan pár órát, az idegeneket nem szereti.

Még szopizik is, igaz egyre kevesebbet.

2017. máj. 2. 22:17
 8/33 A kérdező kommentje:

A munkaidő 8,5 óra, az út 3/4 óra, 10 órát a bölcsiben lesz..

Kb. fürdeni aludni megyünk haza.

2017. máj. 2. 22:27
 9/33 anonim ***** válasza:
66%

Hidd el, lesz meg ilyen " alom munka "

Aztan meg kiderulhet, hogy megsem lenne olyan jo, ki tudja milyenek a kollegak pl.

2017. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%
Majd írd meg, hogy döntöttél.
2017. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!