Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Születésnapra mit vinnétek be...

Születésnapra mit vinnétek be a bölcsődébe?

Figyelt kérdés

A feltétel annyi, hogy csak blokk kíséretében lehet (esetlege ételmérgezés esetén az ÁNTSZ-nek félre kell tenniük mintát és visszakövethetőnek kell lennie a származási helynek) bármit bevinni.

A lányom születésnapját családi körben már megünnepeltük tortával, stb.


Van bent műanyag tortájuk, amire tudnak gyertyát tenni, így elfújhatja az ünnepelt. De valami nasit/kaját kellene bevinni. 13-14 gyerek van, másféltől 3 évesig.

Rákérdeztem, nincs ételallergia a csoportban.

Alapvetően egészségesen étkezünk, de gondolkozom rajta, hogy most valami nasit kellene (keksz, stb) bevinni és abból csinálhatnának "svédasztalt".


Miből és mennyit vennétek?


2017. máj. 15. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Én olyan kis vödrös vaníliás karikát szoktam bevinni, abból még később is szoktak adni a gyerekeknek ebéd utáni nasinak. Inni meg 2 -3 doboz 100%-os gyümölcslevet.

2017. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk is ez van, hogy saját készítésűt és cukrászdai sütit nem lehet bevinni. Nekünk azt mondták a gondozónők, hogy piskótatallért vigyünk, abból minden gyerek tud kapni párat és kis tortát csinálnak belőle az ünnepeltnek. De láttam már olyat, aki tejszeletet vitt be. Esetleg aszalt gyümölcsöt lehetne még, de az ennyi gyerekre nagyon drága.
2017. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Én dörmiből és ivóléből csináltam "tortát" a kislányom szülinapjára a bölcsibe.

[link]

2017. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt nem értem. Miért nem viszel be cukrászdai tortát???


Nálunk is a családban mindig magunk sütünk tortát minden alkalomra. De amikor a fiam bölcsis volt (idén meg ovis), rendeltem cukrászdából tortát, azt vittem be. Blokkal, meg külön papírral, hogy mit tartalmaz (mert már adnak ilyet is a cukrászdák).


De ha tortát nem akarsz, akkor bemész egy áruházba, és veszel előre csomagolt sütit. Pl isler, linzer, ilyenek.

2017. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk cukrászdából rendelt tortát szokás bevinni aznapi blokkal és igazolással. Tesznek rá gyertyát, az ünnepelt elfújja, és nagy az öröm. Miért nem viszel tortát? A kis bölcsisek olyan boldogak tudnak lenni, ráadásul az ünnepeltnek duzzad a kis mellkasa a büszkeségtől😊
2017. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cukrászdai tortát blokkal együtt. Fiam is bölcsis, jövő héten lesz a szülinapja és én is azt viszek.
2017. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!