Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 1 éves a babánk és bölcsibe...

1 éves a babánk és bölcsibe kellene adnunk, szerencsére csak keddtől csütörtökig 9-15 óráig. Egyetemista vagyok, nem szeretnék csúszni a diplomával, mert így is későn kezdtem a továbbtanulást. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, egy nehéz egyetem nehéz karán tanulok, a konkrétum nem fontos most ebből a szempontból. Férjem dolgozik, viszonylag jól keres, ő már elvégezte az egyetemet pár éve. Én későn tudtam csak tovább tanulni, gimi után dolgoznom kellett...akkor olyan helyzet volt. Negyedéves leszek szeptembertől (5 éves képzés összesen). Egy évet kedvezményes tanulmányi renddel a picivel nagyjából otthon voltam (úgy csináltam a sulit, hogy baba mellett tanultam ugyanúgy, csak a vizsgákra kellett bejárnom). A negyedévet már úgy kell végigjárnom, hogy rendesen bejárok (már csak kedd, szerda, csütörtök vannak órák szerencsére), mert a kedvezményes tanulmányi rend max. 1 év lehetett....


Nem szeretnék évet halasztani, ha nem muszáj, de a picimnek sem szeretnék rosszat.


Nyitott, vidám gyerkőcünk van, sokat találkozott embetrekkel mindig is, de nem pici 1 évesen és 2 hónaposan még a bölcsihez?


Köszönöm! N/26



2017. máj. 29. 11:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem kicsi hozzá. De te ismered a gyereked!
2017. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy én ismerem, de bölcsivel még nincs tapasztalatok, mivel ő az első babánk, nem tudom, hogyan szoktak reagálni rá az ekkorkák.
2017. máj. 29. 11:26
 3/27 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem kicsi hozzá, de a te dolgod. Miért nem levelezőre jársz?
2017. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nincs levelező...
2017. máj. 29. 11:27
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
6 hónapos kortól veszik be a gyerekeket, úgyhogy annyira nem kicsi. A heti 3 napos ottletet ne emlitsd beiratkozasnal, mert esélyes, hogy nem veszik be. Azt is vedd figyelembe, hogy ha nincs ismerős, akkor esélyes, hogy be se veszik a gyereket, mert a legtöbb helyen tuljelentkezes van. Már jelentkeztetek?
2017. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mikortól nem kicsit szerinted? :)
2017. máj. 29. 11:27
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Nos,ez egy őskövület sztori,de én is 1 évesen kerültem bölcsibe. Semmi hátrány nem ért. Anyukámnak dolgoznia kellett,ő pedig olyan emberekre bízott,akik szakértelemmel bántak velem. A bölcsi pont az ilyen kisembereknek való.
2017. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem, semmi baja sem lesz, ha az együtt töltött idöben tényleg sokat foglalkozol vele.
2017. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
48%
Más is beadja ilyen-olyan dolog miatt bölcsödébe a gyereket.Nem lesz tőle semmi baja.Az más kérdés,hogy én nem tenném.
2017. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Jelentkeztünk már, és abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy magánbölcsibe mehet, így biztos beveszik.
2017. máj. 29. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!