Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti beadnatok a 6 hetes babátok...

Ti beadnatok a 6 hetes babátokat a bölcsibe a munka miatt?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom egy óvoda és bölcsődében. 80 %kedvezmény van a dolgozók gyerekeire, szivesen maradnék otthon legalább egy évig, de itt máx 6 hét szabadság van és a bölcsődék méreg drágák. Nem akarom elvesziteni se a munkám se a kedvezmenyem.

Ti beadnatok ilyen kicsin?


2017. jún. 4. 13:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Hat honaposan se!
2017. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
6 hetesen semmiképp nem. Nagyon nagyon pici még. Kb 1 éves koráig legalább legyél vele otthon. Kisfiam 14 hónaposan kezdte, addigra már járt, mindent evett, napközben egyszer aludt , könnyen tudott alkalmazkodni a bölcsis rendhez és azóta is szeret járni. Tudom külföldön ez nehéz kérdés, de 6 hetesen nagyon nagyon sérülékeny még. Biztosan van valami más megoldás. Esetleg babysitter és neked részmunkaidő.
2017. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom tisztában voltál vele, mikor gyereket vállaltatok, hogy abban az országban ahol élsz ez a rendszer, hogy csak 6 hét a szülési szabi.

Itt a többség valószínűleg azt fogja írni, hogy nem. Én sem adnám be.

Alighogy megszültem máris el van véve tőlem. Nekem ez nagyon embertelen lenne.

2017. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
22%
Be. Nyilván nem egész napra, de pár órától semmi baja nem lesz, pláne hogy ott vagy vele - mert gondolom oda kerülne hozzád
2017. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Én biztosan nem, szerencsére nem is volt rá szükség, de ez ne befolyásoljon téged.

Várd meg, míg megszületik, és utána dönts szerintem, az érzéseid alapján.

Egyébként ha ott is dolgozol, akkor biztosan jobban átlátod ezt a bölcsi dolgot, mint az itt válaszolók.

2017. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2017. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
Kizárt dolog.
2017. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

Kizárt és én se mennék vissza 6 hét után dolgozni. Akkor se ha az adott országban csak annyit lehetne a munka megtartása mellett otthon maradni. Anyagilag beleférne állami támogatás nélkül is, mert tudatosan így vállaltuk csak.

Külföldön élő barátnőim se szaladtak vissza.

2017. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
28%

Ha Te is ott vagy vele,akkor igen,de akkor

se egész napra,max. egy félre.

Az én fiam most 13 hónapos,május eleje óta

jár bölcsibe 9-14 óráig.

2017. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 piroska és a farkas ***** válasza:
49%
Nem. Hat hetesen még a közösségi baciknak is nagyobb a veszélyük.
2017. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!