Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsődei ballagásokat...

A bölcsődei ballagásokat miért ilyenkor tartják?

Figyelt kérdés
Nem teljesen értem, hiszen a gyerekek be vannak zsongva, hogy mostantól óvodába mennek, miközben még zárási időktől függően másfél-két hónapig bölcsődébe járnak. Nekem logikusabb lenne augusztus végén.
2017. jún. 10. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert ilyenkor van.... de ne aggódj, ovinál is ugyan ez a helyzet,mert az is ilyenkor van :)
2017. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Június közepétől-végétől már nincs rendes nyitvatartás, mindenhol összevont csoportok vannak, vagy az adott intézmény éppen zárva tart és a kerület másik végében lévő ügyeletes bölcsiben vannak a gyerekek, a szülőknek is elkezdődik a nyári szabadság-szezon, olyankor nem nagyon szokták a gyereket sem bölcsibe (oviba) vinni, ráadásul sok helyen kifejezetten kérik, hogy a nyári bezárás után augusztus utolsó hetében már NE vigyék az oviba készülő gyerekeket bölcsődébe, (vagy az első osztályba készülőket) mert megzavarja a gyerekeket.

Most még minden gyerek és gondozó/óvónő bejár az intézménybe, legegyszerűbb most megoldani, mint nyár közepén/végén összevadászni a társaságot.

2017. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az adott bölcsőde három hétre bezár, de július közepén kinyit rendesen. Az oviba menés meg szeptember első munkanapján esedékes.
2017. jún. 10. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De akkor is csak ügyelet lesz. A gyerekek 80%át már nem viszik
2017. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem tudom, az én 3 évesem nincsen bezsongva, tudja, hogy mi az a ballagás, de neki normális, hogy utána is megy még bölcsibe. Pedig tudja, hogy majd lesz ovi is, de neki természetes, hogy ballagás, még bölcsi aztán ovi.
2017. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Mert a bölcsi/ovi is tanév szerint működik, az pedig június közepéig van, utána nyári szünet van, akit nem muszáj olyankor már nem visznek.
2017. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!