Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha nem jöttünk ki a gondozókka...

Ha nem jöttünk ki a gondozókkal, éreztetnéd ajándékban?

Figyelt kérdés

Bölcsödei ballagás.

Én úgy voltam eddig az egésszel, hogy voltak ugyan néha viták, neheztelések (pl 16 után értem a gyerekért, férjem este 18- ig dolgozik minimum), de alapvetően szerintem átlagos "bölcsiéveket" zártunk.


De erre ballagáson..

A gondozó akivel beszélgettem pár szót, közli a többi dolgozóval, hogy úgy inna pezsgőt..

Kicsit magamra vettem, tekintve, hogy velem beszélgetett, amikor ez eszébe jutott. Férjem azt mondja ne foglalkozzak vele, de nekem meg az jutott eszembe konkrét utolsó napra meglepem egy kaspós virággal és egy minipezsgővel...


2017. jún. 23. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szívből jön, ne adj ajándékot
2017. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán értem a problémádat!

De osztom az első hozzászóló véleményét!

2017. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
De mit vettél magadra? Hogy pezsgőt inna? Most ezt csak én nem értem?
2017. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem!
2017. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit szivtal?
2017. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

:)

Mintha arra célzott volna ezzel, hogy pezsgőbontással jár ha elmegyünk...


Vagy én reagálhattam túl?

2017. jún. 23. 21:32
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy arra célzott esetleg, hogy pezsgőt bontana örömében, hogy valamelyik 'ballagó' gyerektől, vagy szülőtől, végre megszabadult? Ez az egész bölcsis-ovis ballagás egyébként egy vicc szerintem.
2017. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Upsz, kitaláltuk egymás gondolatát. Viszont ilyen kontextusban végképp nem értem, miért vennél neki bármit is.
2017. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Lehet arra célzott, hogy ajándékba kaphatna egy pezsgőt.

Lehet arra, hogy egyszerűen örül, hogy vége egy évnek, nekik is fárasztó lehetett.

Szerintem nyugodtan vegyél egy üveggel.

2017. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hogy érezze, ha neki ennyit jelentett kicsi gyerekek felcseperedését látni, hogy csak a tüske marad meg benne, akkor tényleg inkább fogja magát, üljön le és lehet inni.


A kaspos virág meg a köszönetemet szimbolizálná, elvégre a kisgyermek velük karöltve tanult meg enni, inni, öltözni, mellette voltak, ha sírt, ha nevetett és látták ahogy egy "esetlen"kisgyermek, már ügyes, okos, beilleszkedett, ovira érett "kisember" lett.


Erre ez a "pofon" ballagásra..

2017. jún. 23. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!