Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 28 honapos gyereket beadnal...

28 honapos gyereket beadnal bolcsibe?

Figyelt kérdés

Alig 2 es fel eves lenne a lanyom amikor be szeretnem adni bolcsibe.

Vissza mennek dolgozni, de nem ugy kell elkepzelni, hogy napi 8 orat fogok robotolni, hanem ha visszavesznek akkor fel evig ujra kell tennem a szakvizsgaimat, ami annyit tesz, hogy heti 1 max 2 napot kell bemennem tanulni pestre, a tobbi napon otthon vagyok koteles keszulni a vizsgakra.

Ez igy oke a bolcsi szempontjabol?


2017. júl. 6. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Hülye kérdés, a legtöbb gyerek kereken 2 évesen kezdi a bölcsit.

Aki pedig "bölcsiellenes", az a 35,5 hónapost se fogja beadni, hanem majd csak már oviba.

2017. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Alig két és fél éves? Az már nem pici, fél év múlva már ovis lehet(ne).

Bátyámék kisfia 22 hónaposan ment bölibe, teljes munkaidőben ott volt. Nagyon szerette és sokkal nyitottabb is mint a nővére aki csak oviba járt.

(Ezer éve én is jártam bölcsibe és jobban szerettem mint az ovit)

2017. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Konkretan bolcsis korban van. A legtobb anyuka aki nem engedheti meg maganak a 25e forintos los.zar gyest es visszamegy dolgozni, 2 evesen bolcsibe viszi a gyereket, pl. anno en is. Raadasul ebben a korban mar kivaloan erezte magat a fiam, kellett neki a gyerektarsasag. Fel ev mulva ovodakoteles lesz a gyereked, nem baj ha elotte szokja a kozosseget raadasul.
2017. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
18 hónaposan fogja kezdeni, mert évközben nem biztos, hogy bevennék, a gyes meg lófütty, úgyhogy ez a megoldás.
2017. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Fiam áprilisban volt 2 éves, szeptemberben kezdte a bölcsit.

Úgy kell elképzelni, hogy visszamentem "robotolni", napi 8-9 órát ott töltött hétfőtől-péntekig.

Túlélte, nemsokára középsős ovis. Semmi baja nem lett.


Állami bölcsi nem biztos, hogy beveszi munkáltatói igazolás nélkül.

Egy héten hány napot menne?

2017. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nyilvan kapnek munkaltatoi igazolast tekintve hogy a tanfolyamra jaras es vizsgazas is a munkakorom resze..

A robotolast nem azert irtam, hogy barki is magara vegye.

Nyilvan ha leteszem a vizsgaimat akkor en is robotolni fogok napi 8 oraban plusz 3 ora utazas.

Itt nem ezen van a hangsuly, hanem azon, hogy en otthon tanulnek mivel ez a munkam miutan visszamegyek melozni meg fel evig.

Maskeppen mondom. Ahhoz, hogy jogeros es ervenyes donteseket hozzak a munkam soran, a 3 eves kihagyas miatt ujra kell ervenyesitenem a szakmamat es ehhez a ceg iskolajaba kell jarjak. Ami annyit tesz, hogy en bizony napi 6-8 orat otthon fogok tanulni.

Amugy koszonom a valaszokat. Ez nem echte allami bolcsi, hanem alapitvanyi gyermekmegorzo dolgozo anyukaknak amolyan bolcsi fele..

2017. júl. 6. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Beadnám persze. Mindent meg lehet oldani.

Nekem pl elég valószínű hogy egyből 8 órás munkába térek vissza. De majd kitaláljuk, hogy legyen a bölcsibe menet és a hazamenetel.

2017. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem értem.

Te dolgozni fogsz, ezért a gyerek bölcsibe fog járni. További kérdés?


Ja, hogy nem hagyományos módon egy munkahelyen fogsz melózni nyolctól négyig, hanem tanulással kezded otthon, és egy két napot be fogsz járni.

Tökmindegy, ez ígyis-úgyis meló. És kész.

2017. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!