Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsődei beiratkozáshoz...

A bölcsődei beiratkozáshoz kell a munkáltatói igazolás. Milyen dátumnak kell rajta lenni, hogy vissza megyek dolgozni? Annak a napnak, mikor megkezdjük a beszoktatást?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem nincs rajta konkrét dátum.Az enyêmen csak az szerepelt,hogy az xy helyen dolgozok.
2017. aug. 31. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van bölcsi, ami kéri, legyen rajta, h mikortól mész vissza.

Nekünk kérték, sőt munkabér igazolást is. Állami bölcsi.

2017. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jafnrétti ***** válasza:
Én pont múlt héten kérdeztem, nálunk azt kérték, hogy a beszoktatáskor már kezdjem meg a szabadságomat (esetleg egy hét eltérés ha van, az nem baj), és az igazoláson legyen rajta a dátum, amikortól "dolgozom", azaz szabin vagyok már, mert így tudjuk a beszoktatást elkezdeni.
2017. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!