Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit kell még beszereznem a...

Mit kell még beszereznem a bölcsibe?

Figyelt kérdés

Bölcsőde kezdés előtt állunk, és nagyon nem vagyok képben hogy mire lessz szüksége a lányomnak. Amiket a szülőin felsoroltak az megvan.(tisztasági csomag, váltás ruha) .

Eddig ezeket szereztük be:

-leggings 4 db

-hosszú ujjú felső 4 db

-5 pár zokni

-szalvéta,zsepi,folyékony szappan(ezeket kérték a tisztasági csomiba)


Ezen kívül még amit vennünk kell :esőnadrág,kinti-benti cipő. A cipővel kapcsolatban nem tudok dönteni, a benti az valoszinű szandi lesz. De a kintinek jó lesz az utcai cipője, vagy legyen az is külön? Vegyek 3!pár cipőt neki?

Még ha van esetleg olyan ami lemaradt és jól jönne akkor légyszi ne tartsátok magatokban.


2017. szept. 3. 01:02
 1/7 A kérdező kommentje:
A body kérdés még lemaradt. Szóval az mennyire praktikus a bölcsiben? Vettem abból is 5 hosszú ujjút. De most beugrott hogy ha nem body lessz rajta hanem pulcsi az alá kell egy atléta vagy ujjatlan body nem?
2017. szept. 3. 01:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó, de mennyi ruhája van ezen kívül?

Vagy csak ennyi? Hány naponta tervezel mosni? Naponta?


Mennyi idősen kezdi? Szobatisztasággal hogy áll? (Mert ha hamarosan aktuális lesz, a body egyáltalán nem praktikus, ha pedig még odébb van, akkor igen)


Én nem szerzek be semmit pluszban, bőven elég ruhája van, hogy csak heti egyszer (vagy annyiszor se) mossak napi 2 garnitúrával számolva. Rövid body, vékony nadrág, melegítő, hosszú ujjú póló, pulcsi...

2017. szept. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod állandóan sikálni a cipőjét, akkor vegyél külön udvarit. Ezek nagyjából a váltóruhák, amit bent is hagyhatsz a zsákjában, van hogy 2nap alatt elfogy, a pulcsi alá legalább póló vagy rövidujjúbody, nálunk meleg van, a hosszú ujjút akkor adom rájuk, ha fölülre csak vmi kedvenc mintás pólót húzunk. Nekünk van belebújós nejlon előke (ha nincs, még több ruhával számolj, meg moshatatlan foltokkal), meg kulacs, amibe visznek minden nap a kedvencükből. Akkor isznak, amikor akarnak, a bölcsiben csak étkezéshez kapnak vizet. Nálunk kell ágyneműt vinni-bár gondolom, ezt mondták volna....
2017. szept. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Természetesen van még ruhája bőven, csak a benti váltás ruháit soroltam fel. Akkor ezek szerint kevés? Egyébkét 23 hónapos, még nem szobatiszta (bár remélem hogy a többi gyereket látván, a lányommal eljutunk odáig,hogy csak hajlandó legyen ráűlni a bilire, mivel a csoportban már vannak szobatiszta gyerekek).

Kulacs nem kell,csak és kizárólag pohárból ihatnak, és ágynemü sem.

2017. szept. 3. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mennyire eszik tisztán a kislányod?

Számíts például az étkezéseknél arra, hogy leeszi, -leissza magát.. esetleg mosakodásnál jobban megnyitja a csapot, és levizezi magát.

A body praktikus, nem csúszik ki a nadrágból a felsője, dereka sincs kint, és a pelenkát is jól tartja.

Kinti ruhát, amit nem sajnálsz, azt nyugodtan beviheted, nadrágot többet. Ha nem sajnálod az utcai cipőjét a lányodnak, akkor maradhat szerintem is , bár én a helyedben vinnék bentre is külön, motorozásnál hamar kikopik elől a cipő.


Pelus,törlő,krém? füzet?



Egy kisgyermeknevelő

2017. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú ujjú felesleges. A mi bölcsinkben fűtöttek rendesen, elég volt a rövid ujjú. Első nap én is hosszúba vittem, de a többi gyerek rövidben volt. Amúgy utólag is vehetsz valamit, ha látod, hogy mi hiányzik.
2017. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 scsillag82 ***** válasza:

Szia.


minden féle ruhából legyen a szekrényébe kb 2 db. Ha nem történik nagy baleset vagy nem uzzad nagyon neg nem fogják cserélni a ruháit. Ha levserélik azt délután látod es másnap pótlod

Én vinnék szabadidő nadrágot felsőt az udvarra.

Kérni fognak üzenő füzetet.

Első nap mindent elmondanak:)

Egy gyeden lévő gondozónéni:)

2017. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!