Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Titeket zavarna ha a bölcsis...

Titeket zavarna ha a bölcsis gondozónőnek műkörme lenne?

Figyelt kérdés
Olyan 27-28 éves lehet
2017. szept. 8. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem. És honnan tudod, hogy mű, nem a sajátja hosszú?


Elképzelem, mikor gondozónők beszélgetnek: te szeretnéd, ha a csoportodba járó gyerekek szülei a gyk-n pofáznának rólatok, mert nincs más dolguk?

2017. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Ha túl hosszú mondjuk furcsallnam.

Én óvónő vagyok és olyan könnyű véletlenül megkarmolni a piciket ha csak épphogy hosszabb a rövidnel a köröm.

Még nem láttam sok hosszú körmű gondozónőt sem kollégát óvónőt

2017. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem zavart.Egy 40-es nagyon kedves gondozó őt kaptunk,még tetkója is volt.☺ Nem idétlen hosszú "karom szerű-hegyes" körme volt,csak szép, ízléses,picit hosszabb.
2017. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekunk az ovis dadusneninek volt, meg se fordult a fejemben, hogy zavar-e. Egyaltalan nem zavart.
2017. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nem zavarna.

Nekem is hosszú körmöm volt mindig. ( igaz h nem mű köröm, de ez most mindegy is) Egyszer "karmoktam" meg a kislányomat, mikor a hátsó fogát kentem dentinoxal és elrántotta a fejét.

De nem volt gondom a körmöm méretével még csecsemő korában sem.

Hidd el ha régóta ilyen a körme, annyira hozzászokott h nem okoz gondot se neki, se a kicsiknek

2017. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

A főnökét kellene zavarnia. Általában meg van még az is szabva, hogy lapos, gumitalpú cipőben kell lenniük balesetveszély elkerülése érdekében.

Ha erre nincs szabály, akkor fent se tartják gondnak.

2017. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem, nem zavarna! Nyilván nem az 5cm hosszú, de egy szép izléses ápolt körömmel semmi bajom nem lenne.
2017. szept. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem, mint ahogyan az sem ha festett haja vagy sminkelt arca. A bolcsis gondozono nem apaca, ugyanolyan no mint barmelyikunk. Amugy meg sajat korommel is lehet veletlenul karmolni, de aki mukormot visel az megtanult ovatosan banni vele.

Szoval neked tanacs: tobb gondolkodas, keves pletyó.

2017. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

Nem zavarna, nekem saját rövid körmeim vannak, sajnos ígyis karmoltam már meg véletlen a gyereket, mikor a sarkát nem reszeltem le rendesen.


Az viszont, ha letörne a körme a gyerek miatt, és őt hibáztatná és emiatt zsörtölődne, zavarna.


Pillanatok alatt letörik a sima is gyerek mellett

2017. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Saját körömmel sokkal könnyebb karmolni, mint a műkörömmel.
2017. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!