Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Járhat e a gyerek bölcsibe ha...

Járhat e a gyerek bölcsibe ha én szabin vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kicsit bonyolult és hosszú volt mire ide eljutottunk, de 18ától megyek vissza dolgozni, illetve akkor kezdem kivenni a szabikat 30 napot. A lányunk pedig 25én kezdi a beszokást a bölcsibe, ami 2 hét. Most nem tudom, de mivel otthon leszek, ezért m mehet a gyerek? Most beszokik, és utána akkor mehet legközelebb ha én már ténylegesen dolgozni fogok??

Persze majd tisztázom ezt személyesen is, de kíváncsi vagyok ki hogy tudja. Köszi


2017. szept. 17. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Mehet, de miért akarnád vinni ha úgyis otthon vagy? Én biztosan kihasználnám ezt az utolsó pár kettesben tölthető napot.
2017. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vegyes érzések, vinném ha már megszokta, vegyem ki megint majdnem egy hónapra.. de persze nem is vinném, pont azért amit te is írsz.
2017. szept. 17. 15:35
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Jaj, 2-es ne kelts már benne bűntudatot. Egy hónapról van szó. Nemhogy lehet, hanem érdemes is vinni, hogy minél jobban beszokjon mire valóban munkába állsz. Valószínűleg az első betegségen is túlesik így mire menned kell dolgozni.
2017. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4esnek is. Igen azért számítok legalább egy betegségre.
2017. szept. 17. 16:16
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyet értek a 4-es válaszolóval.Január 9.-én kezdte a lányom a beszoktatást,én január 20.val kezdtem a szabit.Marcius 13.-án álltam ténylegesen munkába.Abban a két hónapban a lányom kb. 3 hetet volt bölcsiben a betegségek miatt.Nem tudom mi lett volna,ha nem vagyok szabin abban az időben.
2017. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vinni, sőt! Valószínű hamar össze is szed vmi betegséget (nem kívánom Neki, de ha bekerülnek ált. ez történik), szerencse a szerencsétlenségben, hogy amúgy is otthon leszel szabin, így nem kell azonnal táppénzre menned vele (munkáltatók nem szokták jó szemmel nézni, meg Neked sem mindegy anyagilag..).
2017. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és ez a 2hét beszokás nincs kőbe vésve! Lehet egy hét, de egy hónap is!
2017. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igen a betegségek miatt örülök hogy itthon leszek, csak elbizonytalanodtam, hogy mehet e ha már úgy is itthon vagyok.. köszönöm mégegyszer!
2017. szept. 17. 18:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehetsz.
2017. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!