Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Budapesti bölcsőde választás,...

Budapesti bölcsőde választás, beiratkozás. Hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék lecsúszni a jövő szeptemberi csoportokról és hallottam már idén lehet valamit tenni azért, hogy a tavaszi beiratkozással sikerünk legyen.


Hogy zajlik az egész? El kell menni személyesen "körülnézni" bemutatkozni, lehet-e biztos helyet kérni vagy túl naiv vagyok?

Elég áprilisban kitölteni egy jelentkezési lapot és lesz esély valamelyikre? Vagy nálatok hogy volt ez az egész?


Jelentkezés, űrlap, szeptember előtti teendők?


2017. szept. 22. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Már úgy odamenni hogy viszitek mindkét szülőtől a munkáltatói igazolást.
2017. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves első. Most még idén?
2017. szept. 22. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem árt ha úgy indítasz hogy leszögezed hogy mész vissza dolgozni, így elsőbbséget élvezel majd a listán a nem dolgozók gyerekeivel szemben.
2017. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha a nevelőknek azt odaadom, ők továbbítják? Mert a jelentkezés amit tavasszal kell kitölteni, gondolom nem hozzájuk jut. Akkor ők csak szimplán elrakják és tavasszal előveszik amikor a jelentkezések vannak? Azaz az intézményvezető?
2017. szept. 22. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell odaadni, de ha bemutatod ott, ezzel nyomatékot adva a dolognak akkor ezt ők beírják a gyerek neve mellé. Nekem ezt bölcsődei dolgozó ismerősöm mondta, hogy elvileg nem kérik még, de ha bemutatod akkor azt bejegyzik.
2017. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!