Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti mit éreznétek, ha a bölcsis...

Ti mit éreznétek, ha a bölcsis gondozónő azt mondaná a gyereknek hogy "Szia Fiam/Lányom! "?

Figyelt kérdés

Most belegondoltam, ahogy egy másik kérdést olvastam és nekem nincs vele bajom, hiszen nekem anyukám lehetne, a gyerekem pedig 1* látta a mamáját, így egy idősebb nő szeretete talán jót is tesz neki, hiszen a gondozónő nem nevelni akarja úgy, ahogy én.

Bennetek milyen érzést keltene?



2017. okt. 12. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyet. Kedvesen szólt a gyerekhez, ezért nem fogom leharapni a fejét, hiszen tudom, hogy nem szó szerint értette.
2017. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éreznék semmit.

Az időseb korosztálynak ez gyakran a szava járása. Emlékszem gyerekkoromban a nagymamámnál a falubéli öregasszonyok mindenkit fiacskámoztak, a lányokat is. :D

2017. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Kicsit fura lenne....de úgy ennyi.

Gyerekem mamának hívta a bölcsis gondozót :) Mi mindig azt mondtuk neki,hogy Erzsi néni. Most így 5 évesen ha meglátja egyből azt mondja,hogy Erzsi mama :D szóval ennyi

2017. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor rendben van, ha engem ez nem zavar? Vagyis valahol örülök is neki, hiszen ebből arra lehet következtetni, hogy szeretik...azt hiszem.
2017. okt. 12. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet arra következtetni, hogy szereti. Ez csak egy megszólitás! Nem kell többet bele képzelni!
2017. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Az idegenek a neven szolitsak a gyerekemet.
2017. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Egy 2 és félévesnek azért bekavarhat.


Én nem örülnék neki, nálunk a nagyi is lányomozza a lányom unokám helyett. Azt mondja véletlen, de zavar, mert a 3 éves néha anyának szólítja, mikor én nagyinak hívom, tehát mástól nem hallhatja, hogy nagyit anyának is lehet hívni..

2017. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sose hívom a gyerekeket fiam/lányomként... Én a nevükön vagy egyéb becenéven szólítom a gyerekeim. Szóval nálunk talán annyira nem zavar be.
2017. okt. 12. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Engem zavarna. Szerencsére nem volt ilyen helyzetben részem.
2017. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!