Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Anyukák! Ti viszitek szabadnap...

Anyukák! Ti viszitek szabadnapotokon bölcsibe a gyereket?

Figyelt kérdés
Például egy két nap munka/két nap szabad beosztásnál, a hétköznapra eső szabadnapokon viszitek v. vinnétek?

2017. okt. 12. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha halaszthatatlan dolog volt, mint orvos vagy hivatali ügyintézés akkor délig igen. Amúgy nem. Óvodába meg nem vittem szabadnapokon. :) de más igen, szerintem ez mindenkinél más és más, ez alapján nem lehet megítélni senkit 😌
2017. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy is. Örülök ha akkor együtt tudunk lenni normálisan, olyankor általában csavargunk.
2017. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Nekem ritkán van szabadnapom, de ha összegyűlik annyi túlórám, hogy csúsztathatok, direkt azért kiveszek egy-egy napot, hogy együtt lehessünk a gyermekeimmel (ovis, bölcsis). Szval ha rendszeresen szabadnapos lennék, a bölcsisemet biztosan boldogan otthon tartanám.

Néha azzal szoktam egy kis plusz közös időt nyerni magunknak, hogy amikor a bölcsis kislányom (aki nagyon sokaz beteg) már kifelé halad a betegségből, de még nem mehet, viszont már nem is levert, gyenge, otthon tartom az ovis kisfiamat egy-egy napra, és akkor mi is tudunk csavarogni. Ugye, mivel az ovi kötelező, ezt már csak úgy tudom megtenni, ha igazolom is Neki, de el szokta fogadni az ovi, az óvónéni külön szép dolognak tartja, hogy vágyunk időről időre csak mi hármasban lenni, ugyanis nálunk az a tapasztalat, hogy még a beteg gyereket is be dugják a közösségbe, csak hogy ne kelljen otthon lenni vele (ezt az egyébként gyeden vagy htb-ként otthon lévő anyukák csinálják gyakran).

2017. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, nálunk is azok csinálják állandóan:-( Kikönyörgik az orvostól az igazolást a még nem teljesen egészséges gyereknek és viszik.
2017. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Huu, de le leszek pontozva, de vállalom.

Én még itthon vagyok a másfél évesemmel, akit egyedül nevelem 0 segítséggel. Mióta megszületett, kétszer mentem el itthonról kb 2 órára.

Gondoltam rá, hogy mikor dolgozok, és ő bölcsis lesz a szabadnapomon nem mindig veszem majd ki.. Hogy 2 év után eljussak fodrászhoz, vagy végre megnézzek egy filmet.

Szar anya vagyok, hogy ezekre vágyom.. De ez van.

2017. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, nem vagy szar anya, mindenkinek mások a vágyai. Nekem nem kell szabadnap a fodrászhoz, masszázshoz, mert munka után is el tudok menni, akkor a férjem van a gyerekkel. Ha egyedül lennék, nyilván én is ügyintézésre és kis szusszanásra használnám fel a szabadnapot.
2017. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Én vinném, mert fontos a rendszer a gyereknek. Nyilván így adott a lehetőség néha közös programot szervezni, de nem jó, ha a gyerek beszokik a bölcsibe és aztán rabdom napokon "csak úgy" inkább otthon marad velem.


Normál 8órás munkarendben dolgozok, szóval ez így fel sem merült, de bizony számtalanszor volt olyan, hogy én szabadságon voltam, a gyerek pedig ment rendesen bölcsibe.

2017. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
szegény gyereked, 7es....
2017. okt. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, szegény. Ilyen sanyarú sorsa van. Néha még az ostor is előkerül...
2017. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es, mi van a munkaszüneti napokkal? Simán eshet egy keddre pl. Az is rendszertelen.
2017. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!