Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Leírnátok miket kapnak a...

Leírnátok miket kapnak a gyerkőcök enni a ti bölcsijeitekben?

Figyelt kérdés
Még sok tejpépet eszik, meg az én főztömet délben. Főleg hús zöldség teszta fogy. Tejtermék tojás kenyér kence nem. Csak szeretném mégis rávezetni, hogy ott miket fog kapni majd. Köszi
2017. okt. 24. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Reggelire az esetek többségében kenyeret kapnak valamilyen kenőkrémmel és zöldséggel,esetleg virslit.Tízórai gyümölcs vagy ivólé,ebéd mindenféle,leves viszont maximum egyszer van egy héten.A főzelékek dominálnak.Uzsonna általában kenyér felvágottal,de szoktak kapni házi pudingot,kölesgolyót banánturmix-al vagy kiflit.
2017. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Húst rizzsel, szószos husikat tésztával, főzelékekkel, fasírttal vagy főttojással, tejbegrízt, kekszeket desszertnek.


Reggeli kenyér krémmekkel vagy felvágottal. Tízóraira abonett vagy gyümölcs vagy csak ivólé.


Leves heti 2x van.


Szerintem pont azt eszik, mint anno mi a menzán suliban.

2017. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Szia, szerencsére a bölcsődékben általában helyben főznek és nagyon jókat, nekem mind a két gyerekem imádta a bölcsis ételeket. Nem kell előre aggódni, sok kisgyerek van, aki meg bébiételeket eszik, a bölcsiben mégis szívesen megeszik mindent, mert látja, hogy a többi gyerek is eszi, kedvet fog kapni, nem fog úgy válogatni, mint otthon :)
2017. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Azért vitatkoznék, a bölcsődében nem menzás kaja van! Ott ezerszer jobb minőségben főznek és finoman, a gyerekek ízlésének megfelelően.
2017. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

reggeli: kenyér+felvágott/kence+zöldség+tea, kifli+joghurt, gabonapehely+tej, kalács+kakaó

tízórai: keksz, pufi, gyümölcs, ivólé, tea

ebéd: leves heti egyszer, általában hetente 3szor főzelék pörkölt hússal, pirított daráltússal, egyéb szószos husival, tészta vagy rizs szintén hússal/húsgombóccal/fasírttal, csőben sült zöldség, rizskoch + gyümölcs minden nap van ebéd után, inni vizet kapnak

uzsonna: reggelihez hasonló


25N/gondozónéni

2017. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az elején küldtek haza egy adag ebédet, ha kértük, zölbabfőtelék volt az első hússal. Hát ahhoz a húshoz nekem sem volt gusztusom, ki is köptem. A főzelék finom volt. A tejbegrízük jobb, mint az enyém, a spenótjuk szintén. Szóval abszolút vegyesek az ételek, pont, mint anno a menzán.
2017. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kenyér, kifli, zsemle + kence, felvágottak+ mindenhez zöldség általában tea, tej, karamellás tej kakaót nem adnak.


Tízórai, gyümi, abonett, köles golyó, túró rudi, tejszelet, gyümilevek


Ebéd: ritkán leves,sok főzelés husival, rizs + darált húsos fasirtok, szaftos husik + savanyúság vagy befőttek


Uzsi gyümi vagy zöldés kencés dolgok vagy péksütik


Nálunk nincs joghurt vagy puding, nem a bölcsiben főznek de megvagyok elégedve a fiam.is. Nem mindig alszik a bölcsiben így elhozzul sokszor az ebédet itthon jó ízűen megesz van hogy a nagyobb gimis fiam akarja megenni :)

2017. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!