Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen gyakran beteg bölcsis/o...

Milyen gyakran beteg bölcsis/ovis gyerkmeked? Mennyi ideig beteg ilyenkor? Hogyan oldod meg, ha dolgozol mellette?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly kezdte az ovit, összesen 60 napot hiányzott. Szerencsére itthon vagyok a kicsivel, úgyhogy nem volt gond.

Idén eddig 4 napot volt itthon "betegség" miatt, de így utólag simán mehetett volna mert nem volt semmi baja

2017. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Októberben többet voltam itthon, mint amennyit dolgoztam... most a november jó volt, de még nem akarom elkiabálni.

Egy-egy hétre szokták kiírni, szinte mindig én vagyok itthon vele, a férjem csak egy-egy napot akkor, ha nálam valami fontos dolog van a munkában.

Volt már, hogy szabadkoztam a munkahelyemen emiatt, de egyből leállítottak, mondván, hogy tudják, hogy kisgyerekkel ilyen az élet. Szerencsém van a főnökökkel és kollégákkal, tudom.

2017. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Pont a gyerek miatt nem tudok dolgozni :(

Így ha beteg én vagyok vele, az első 2 évben nagyon gyakran volt beteg, aztán kivették az orrmanduláját, azóta a változatosság kedvéért fülgyulladás helyett a torka szokott begyulladni.

Amíg nem ment óvodába, 3 éves koráig soha nem volt beteg.

2017. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Férjemmel valtjuk egymást, en részmunkaidős vagyok. Ket nap volt aminel most először kellett papír. Ev eleje ota bolcsis, kb 4-5 alkalommal maradt itthon pár napig.
2017. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Én bevihetem dolgozni, igaz, hogy szenvedes neki, de ha ehelyett hianyoznék, a sok hianyzas miatt mashol már kirugtak volna, itt lehet tulorazni is, szombatozni is, total rugalmas munkahely, le lehet dolgozni, tudok mellette ügyintezni is. Az ára az alacsony fizu.



Kötöttebb kommunista munkahelyet akkor vállalnék be, ha tudnék mellette szittert fizetni es nem az lenne hogy a szitter napi/heti dija magasabb az en keresetemnél, plusz ugye gyogyszer, elelmiszer, mig beteg a gyerek..ez akkora minusz, hogy kb netto 200 ezres fizunal merném csak bevallalni hogy kötött munkahelyen dolgozzak, kulonben a gyerek sinylené meg hogy orvoshoz se tudnám vinni..

2017. nov. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nalunk is csak ovi ota beteges. Szerintem ott nem fertotlenitenek.
2017. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
A többi gyereket kellene fertőtleníteni 😂😂😂
2017. nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Szeptemberben kezdtük az ovit, eddig 6 napot hiányzott, ez mind enyhe nátha volt.
2017. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Szinte napra pontosan másfél havonta kell/ett vele itthon lenni egy hétig. Nem voltak nagy betegségek, de akkorra már sok volt a takony, a köhögés, néha kis láz.

Már amikor láttuk, hogy közeleg az "idő", feldobtam a nagy kérdést a családnak, ki melyik napot vállalja. Így 1-2 nap volt az enyém, a maradék meg az egyik nagyi, és a párom között. A kollégáim sosem panaszkodtak, tudták, h amúgy nem vagyok lógós, meló alól kibújós.

k

2017. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem hasznos a válaszom, mert a gyerek miatt nem tudok elhelyezkedni normális munkahelyen??????
2017. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!