Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis gyereked már overálban...

Bölcsis gyereked már overálban megy reggel?

Figyelt kérdés

Mennyire öltözteted alá? Saját lábán megy vagy viszed (üldögélve ugye több ruha kell, csak ezért kérdezem)?

Milyen overált vettél?

Egyberészes vagy külön, márka, milyen vastag?

Mennyi idős a pici?


Köszi


2017. nov. 28. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, mert aki farmerben van, azt képesek nem engedni hintázni, pláne, ha már nem pelenkások, mert hideg a hinta:(


Normál vastagságú harisnya van alatta, hosszú ujjú body és egy pulcsi. Az overál közepes vastagságú (télies, de nem kályhameleg), egyberészes. 20 hónapos és sétálva és vagy hordozva viszem.

2017. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Mivel reggel már fagy, nyilván overálban hordom.
2017. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nalunk is fagy, de majd ha -15 lesz , akkor vesz fel overalt.
2017. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

Még nem, de nem hiszem, hogy nagyon vinném majd abban. Farmerben, jeggingsben vagy harisnya rövidnaci, harisnya ruha kombóban megy. Reggel kocsival viszi a férjem, pár perccel elötte befüti. Délután heti 3x én hozom babakocsival, kb 10 perc az út. Itt vagyok kicsit gondban, hogy nehogy megfázzon, de hogy öszinte legyek nem tudom, hogy tudnám az overált farmerre vagy ruhára rákombinálni. Overált általában akkor adok rá, ha órákra megyünk ki vhova sétálni vagy játszóra, a kertbe, erdöbe, stb. Harisnya vagy leggings van ilyenkor alatta. Next márkájú overálja van egyébként.

A farmer/jeggings alá nem adok harisnyát, mert a bölcsiben meg megsülna benne, ott meg nem öltöztetgetik öket, csak alváshoz veszik le a cipöt, farmert, szoknyát, kinek mit.

2017. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
3-as: ez jó, simán van olyan tél, amikor nincs -15 fok, max. éjjel. Az overál abban különbözik tudtommal egy sima télikabáttól, hogy a nadrág része is bélelt, bár a lányomé például feleannyira, mint deréktól felfelé. Télikabátot is csak -15 fokban adsz rá?
2017. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
4-es: a bölcsiben ki sem viszik a gyerekeket? NÁlunk egy órát kint vannak ilyen időben, és tényleg kell a hintára, csúszdára a meleg, bélelt nadrág vagy overál.
2017. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, szerintem nem, de már hetek óta meg akarom kérdezni, csak reggel a férjem viszi és ö mindig elfelejti, délután meg pont annyian egyszerre megyünk a babákért, hogy nincs módomban. 3 hónapja kezdte a bölcsit (akkor még jó idö volt), napi 2x kint voltak, mindig meg is látszott a ruháján picit. Mostanság mióta rossz idö van makulátlan nadrágban kapom vissza minden délután, plusz egy barátnöm mondta, hogy az ö bölcsijükben se viszik ki télen a gyerekeket. Pont annak kapcsán említette, amikor kérdezgettem, hogy ö hogy oldja meg, hogy kint ne fázzon, benn ne legyen melege és ne kelljen állandóan öltöztetgetni. Szóval ebböl gondolom, hogy nem mennek ki, ugyh picit meg is nyugodtam. Velünk van így is böven eleget levegön (nem jár minden nap bölcsibe).
2017. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva: igen, már szerintem szükséges.

Egyébként a mi bölcsinkben (nem magán) biztosítva van a gyerekek számára az overál. Aki nem abban jön, arra is adnak, mert kint játszani harisnya+nadrág sem megfelelő.

2017. nov. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen overálban megy, nálunk tegnap -2 fok volt reggel.

Nálunk szinte minden nap kimennek az udvarra, a szülőin külön kérték a szülőket, hogy már jó korán (októberben) vigyünk be overált, mert abban mennek ki az udvarra, mert sokszor leülnek a földre stb, és egy szál farmerben az nem lenne túl jó dolog.

Természetesen öltöztetik őket, az télen kivitelezhetetlen szerintem, hogy ugyanabban a ruhában menjenek bölcsibe mint amiben bent a csoportszobában vannak, hiszen 20-25 fok a különbség!

2017. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, az udvaron kell neki, és hazafelé is van, hogy kinn maradunk tovább, lassan, játszva sétálunk, megállunk a játszótéren. 4-re megyek érte, 5-ig általában kinn vagyunk, ha nem esik.

Alá leggingset adok, felülre bodyt, pulcsit.

2017. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!