Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mivel viszitek a gyereket...

Mivel viszitek a gyereket bölcsibe, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Kb. 15-20 perc gyalog, autóm nincs, busz alig jár arra. Senki nem tud elvinni.

Ha babakocsival viszem, utána a kocsit otthagyni nincs hely, munkába se vihetem magammal ahová 40 perc gyalog, toljam el az üres kocsit oda meg vissza? Ott se lehet hová tenni.

Ha gyalogol sose érünk oda.

Kézben nehéz, esetleg kendőben tudom vinni, de már úgy is egyre nehezebb, télen a sok kabát miatt nem túl jó, az út is csúszik. Hordozós kabátot tudnék esetleg venni.



2017. dec. 5. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Miért nem mentek biciklivel???

Én megkérdezném az gondozókat, hogy nincs e valami zárható helység, ahol ott hagyhatod a kocsit.


A bölcsitől még tovább gyalogolsz 40 percet a munkahelyedre?

2017. dec. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Mekkora gyerek?
2017. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2 éves.

Biciklire gondoltam, mondjuk nem nagyon szeret benne ülni meg elég rossz az út, nincs biciklisáv és hegynek fel. Tavasztól lehet úgy lesz, ilyen latyakban én nem érzem magam biztonságban, valahogy nem jó az egyensúlyérzékem.

2017. dec. 5. 08:39
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Biciklivel, ha lefagy veszélyes lenne.


Nálunk ott lehet hagyni a babakocsit, nem is hallottam még olyan bölcsiről, ahol ne lehetne. Ott sorakoznak összezárva az előtérben.

2017. dec. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egy jó háti hordozó lenne a legjobb, de a bölcsiben is tuti meg lehet beszélni, hogy keressenek egy helyet a babakocsinak. Ahova a fiam fog menni egy csomó babakocsit/kismotort/triciklit otthagynak a szülők.
2017. dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Én a bölcsiben hagynám a babakocsit. Szereznék valami takarófóliát, összecsuknám, és letakarnám. Nem hiszem el, hogy a bölcsiben nincs egy sarok valahol az udvaron, ahol nincs útban. Beszéld meg a vezetővel.

Nem tudom, milyen bölcsi lehet ez, ahol én jártam eddig, ott mindenhol volt hely babakocsiknak, kisbicikliknek, kismotornak, szánkónak, stb.

2017. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Az alig jár busz az mit jelent? Gondolom más is megközelíti valahogy, a bölcsiket nem a puszta közepére szokták tenni.

A munkahelyedre is gyalogolsz 40 percet a bölcsitől? Ott sincs busz?

Ez hol van?

2017. dec. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Veszel ha nincs egy full egyszerű esernyőkocsit, egy ilyen alap összecsukva nagyon kicsi helyet foglal és illene,hogy odaférjen valahova a bölcsibe!!! Mondjuk hóba nem jó,de tavaly is amennyi esett..

Mi mindig sétálunk a bölcsibe, (velünk szembe az út másik oldalán van)

2017. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld megbeszélni, hogy ott tudd hagyni a kocsit. Átérzem, én naponta közel 10 kilométert sétálok szintén babakocsival, a nagyokat viszem iskolába, óvodába, a 2 éves babakocsiban. Nálunk sincs busz, illetve erre nincs. A legközelebbi buszmegálló pedig az óvoda mellett van. Így marad a séta. Járda másfél kilométeren nincs.
2017. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én mei taiban hordtam... de sokan otthagyták a babakocsit.
2017. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!