Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nálatok mennyi a bölcsi/magánb...

Nálatok mennyi a bölcsi/magánbölcsi díja?

Figyelt kérdés

Sima bölcsinél a napidíj+étkezési díj, tisztasági csomag, minden érdekel, amit be kell fizessetek.

Magánbölcsinél pedig a térítési díj (úgy tudom, ott csak az van, mást nem kell fizetni, de javítsatok ki, ha tévedek). Illetve a megye vagy város is érdekelne (Ha a ti gyerkőcötök államiba jár, de tudjátok a magán árát is, az is érdekelne).

Illetve ha van, CSANA ár is érdekel.


2017. dec. 5. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Napi gondozasi, teritesi dij es ebed, allami bölcsiben kb15 ezer/ho

Csoportpenz, plusz koltsegek pl szulinapra, rendezvenyekre vinni valamit, telapos koltseg fenykepek, pelenka, stb leatlagolva kb 3-5ezer/ho


Csana 60 ezer/ho plusz tuloradij ha nem ersz be fel 4-re 1500 minden megkezdett ora, de ha csak napi 4 orat megy a kicsi, az 25 ezer/ho


Nyugati resz


Szoval allami bolcsiben napi 8-9 ora plusz minden, annyiba kerul mint csanában napi 4 oras felugyelet.


Dunantul

2017. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

20500 Ft volt a havi gondozási (térítési) díj + kb. 15000 Ft az étkezés. Ezen felül a pelust és törlőkendőt vittem, amíg nem lett szobatiszta.

Magán bölcsi, Zala megye

2017. dec. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Bp környéke, magán 75e Ft körül van havonta, étkezéssel együtt.
2017. dec. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Debrecen környéke, 80 ezer havonta, plusz ha mentek extra programokra.
2017. dec. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Budapesti állami bölcsi:

- napi díj nincs. Nem vagyunk hátrányos helyzetűek, eddig nem kértek napi díjat, szóval úgy könyvelem el, hogy nincs. :)

- Étkezés van. Egy hónapra kb. 10.000 ft-ra jön ki a reggeli-ebéd-uzsi. Ha valaki beteg/hiányzik és reggel 8-ig szólnak a bölcsinek, hogy nem megy, akkor a következő havi befizetésből levonják a hiányzást, így akkor a következő havira kevesebbet kell befizetni.

- Van havi tisztasági csomag, de az max. 2000 ft, de hoztam már ki 1200 ft-ból is.

- Télapóra most kértek egy kis rágcsát meg italt. Mindenkire rábízták, hogy mivel járul hozzá, nem szedtek pénzt, nem mondták meg, hogy mit vigyél és mennyiért. Szóval tök jó.


Egy Bp-hez közeli városban lakunk. Ott az állami bölcsiben van napi díj + kaja kb. 350 ft/nap. A napi díjra nekem napi 2000 ft/napot (!!!) mondtak, míg más szülőnek azt, hogy a fizujának a 20 vagy 25%-át kell befizetni + kaja. Most nem tudom, melyik az igaz, de ennyi erővel akkor inkább magánba viszem. Gondolom ott is van tisztasági csomag havonta, meg ünnepek stb.


Aztán van ott van egy magánbölcsi 70.000 ft/hó + kaja. Játszóház+kert. De csak ennyit tudok, és hogy rohadtul nem voltak szimpik nekem. Viszont ahova most jár állami bölcsibe Pestre, velük teljesen mértékben meg vagyok elégedve, figyelnek a kicsikre, énekelnek, vigasztalják őket... stb.

2017. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A gondozasi, teritesi dijat naponta szamolják mert a hianyzas nem adjak hozzá es havonta szamlazzàk.pont a hatranyos helyzetuek nincsenek kèpben mert csak nekik ingyenes okos utolso..
2017. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Alexa19 ***** válasza:

Sziasztok!

Kislányom Családi Napközibe jár. Reggel 7-től fogadják a gyerekeket és este 6-ig lehet menni értük. 2 gondozóra vannak a gyerekek összesen 8-an egy csoportban. nagyon jó játékok vannak nekik. Napi zenehallgatás. Az ételek rendkívül változatosak és finomak. Rossz étvágyú kislányom is elég jól eszik bent. Természetesen jövedelemfüggő az ára de maximum amit fizetni kell az 25000 ft/hónap. Ebben benne van a gondozási díj és étkezés is. Pelenkát és popsitörlőt vinni kell.

2017. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os, te nagyon okos, értelmezni meg kellene tanulni.


Mi rohadtul nem vagyunk rászorulók, mégsem fizetünk napi díjat. A fiam szeptemberben kezdett és a kaján kívül semmit nem fizettünk be! Gondolom az elmúlt hónapokban már megkeresett volna a vezető (akivel különben majdnem minden nap találkozom), hogy ugyan fizessek már gondozási díjat. Ráadásul nagyon lelkiismeretesen végzik a munkájukat, mert mindenről tájékoztatnak, szóval szerintem a rászorulók is értesülnek a kedvezményekről. Különben vannak olyanok a bölcsiben, akik kajapénzt sem fizetnek, mert annyira sz.rul állnak. Ennyi.


Jah, és nálunk a kaja nem fix összeg, abból is levonják a hiányzást, ha időben szól az ember. De ezt is írtam.


Gondolkozz és értelmezz már te szerencsétlen.


Az meg, hogy más bölcsiben mi a rendszer, akár magán, akár állami, arról nem tudok bővebben, csak felületesen, amit leírtam.


De azért elgondolkodtató, hogy egy budapesti állami bölcsibe nem kell fizetnem gondozási díjat, de a lakhelyem szerinti vidéki, szintén állami bölcsibe meg kell gondozási díj+kaja. Pedig állami mind a kettő! Akkor miről beszélsz?

2017. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Magánbölcsi,40.000 forint/hó a gondozási díj,plusz 10.000 forint/hó a programok,fejlesztések díjja.
2017. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Budapest

(utols9 voltam)

2017. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!