Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Bölcsődei felvétel munkáltatói nélkül?

Sajnos már egyedülállóként nevelem a lányom és rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre jogosult.

A főnököm nem jelentett be szülés előtt, így munkáltatóit nem tudok kérni, hivatalosan állástalan voltam, most csak GYES-t kapok, viszont muszáj lenne ismét elkezdenem dolgozni így, hogy egyedül maradtam.

Van esély így is felvételt nyerni bölcsődébe?

2017. dec. 16. 17:06  Privát üzenet  

A válasz
Van, igen. A rendszeres gyermekvedelmi kedvezménnyel jelentkezők előnyt élveznek.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. dec. 16. 18:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nálatok is szóltak a bölcsibe a dadusok, hogy tanítsuk meg a gyereket cipőt felvenni? 2 éves a lányom.
A bölcsődei beiratkozáshoz kell a munkáltatói igazolás. Milyen dátumnak kell rajta lenni, hogy vissza megyek dolgozni? Annak a napnak, mikor megkezdjük a beszoktatást?
Júniustól lenne munka helyem (biztos megvan a munkáltatói igazolás is. A bölcsödékbe el is vittem. A kislányom 2 éves felhivtam az összes bölcsit. De mindenhol tele vannak. Most tegyek?
Újpalotai bölcsődei felvétel hogy zajlik?
Bölcsődébe munkáltatói igazolás helyett elő munkaszerződés?
Hogyan zajlik most egy lakáshitel felvétel? Mennyi az önerő szükség? Kell hozzá munkáltatói? Vagy elég a megvenni kívánt ingatlan?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!