Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mik a bölcsibe adás feltételei?

Mik a bölcsibe adás feltételei?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Munkaviszony igazolás a szülőktől.
2018. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Betöltött 6 hónapos kor és munkaigazolás(sok helyen mindkét szülőtől kérik)
2018. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Minimum 20 hetes életkor, érvényes oltási könyv az összes adott eletkornak megfelelő kötelező oltás igazolasaval, egészséges igazolás a gyermekorvostol es férőhely az alap feltétel. Ha sok férőhely van, nem kell munkáltatói igazolás, ha nincs férőhely, vagy kevés van, akkor azt is kérik.
2018. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Én úgy tudom, nem feltétlen kell munkáltatói.

Ha pl. körzetileg oda tartozol és egyedül neveled a gyereked, kapsz rendszeres gyermekvédelmi kedvezményt, akkor elsőbbséget élvezel hiába nincs munkahelyed.

2018. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem feltétlenül így van utolsó. A dolgozó szülők gyerekei után az egyedülálló de otthon lévő szülő gyereke lesz az első ha van még hely, de általában nem szokott maradni. Különben is, aki nem dolgozik miért adná bölcsődébe?
2018. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Saját tapasztalatból írtam.

És miért adná bölcsibe?

Pl. pont azért hogy munkát keressen, vagy, mint én, dolgozik, de sajnos nem jelentik be, tehát munkáltatóit sem tud szerezni.

Köszönöm a 0-ra való lepontozást, cserébe mindenkinek megy a piros kéz!

2018. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig a 4.nek igaza van.Gyermekvedelmi kedvezménnyel előnyt élvez.

5,

Mondjuk ha nem dolgozik és csak gyest kap meg családipótlékot, akkor azért , mert anyagilag nem tudja biztosítani a gyerek ellátását

2018. jan. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!