Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen esetben elfogadható,...

Milyen esetben elfogadható, hogy bölcsis legyen a gyerek a gyed lejárta előtt?

Figyelt kérdés
Pl anyagiaknál elfogadható de, ha valaki nem szorul rá és vissza akar menni dolgozni az szar anya?
2018. jan. 25. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
A gyereknek is kell a szocializació. Én csak fél évvel a bölcsi kezdés után mentem vissza.
2018. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

A saját gyerekemmel kapcsolatban max. akkor, ha valamilyen katasztrófa történik. De a haláleset pl. kevés lenne hozzá, arra (is) van biztosításunk.


De marhára nem érdekel, más hogy képzeli a gyereknevelést és mikor adja be. Vannak esetek, amikor az a legjobb, ha minél előbb kikerül a családból.

2018. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Minden esetben elfogadható, amikor a szülő úgy gondolja, hogy ez kell. Ettől nem lesz xar anya.
2018. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Olyan esetben, amikor a szülők így döntenek. Közöd?
2018. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Attól hogy valaki beadja bölcsibe, nem lesz szar anya...ne azon múlik ki hány évet csücsült otthona gyerekkel.
2018. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Számomra semmilyen esetben sem elfogadott.
2018. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Te is olyan vagy kérdező mint egy előző kérdésre nem a számukra helyes választ adtam és lepontoztak a föld alá.... 😂😂😂😂

Vicces hogy mindenki mással foglalkozik állandóan.

Nézd meg inkább a Dennis a komisz filmet szerintem.

Semmi közöd hozzá ki mikor és miért adja be a gyerekét meg hova. Az itteni oviba az egyik gyerek nem jár 5 éves koráig a többiek meg lenézték a szülőt és kibeszélték.

Milyen emberek az ilyenek?


Te legyél csak a rendszer része es csinálj mindent úgy ahogy a legtöbben mert ez való neked.

2018. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hogy itt mekkora bunkok az emberek 😣

En nem pontoztam le senkit. Van egy 9 honapos lanyom es ugy nez ki, lenne egy jo munkalehetoseg, es csak erdeklodtem, hogy ki mit gondol. Tajparasztok 😣

2018. jan. 26. 13:52
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

7es vagyok.

Már bocs de akkor miért ilyen idiótán kérded?

Még mindig azt mondom hogy légy a rendszer része.

A rendszer része pedig az hogy mész gürizni ha nem tehetitek meg hogy otthon maradj amìgy egy még kicsinek számító gyerekkel. Túl kicsi még.

Lemaradsz mindenről. Az óvónőket meg a dajkákat k..ára nem fogja érdekelni az első szava meg az első lépése vagy bármi.

Ezért mondom légy a rendszer része!!!!!!

Nem erdemes lemaradni a gyereknek erről a korszakáról kivéve ha kirívó esetről van szó.

jó munkalehetőség sok lesz mert mindenki megy ki külföldöre. Nem lesz több gyerek hiába a csok és társai. Kihalunk!

😂

2018. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben adtam be decemberben lett 2. Nem bántam meg. Az 1. éve 3 nap bölcsi volt, 1 hét otthonlét. Mire mentem dolgozni, sokkal jobba volt a helyzet. Még így is ll
2018. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!