Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » XI kerületi bölcsődékről van...

XI kerületi bölcsődékről van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Döntés előtt állok, mondjuk tuti be kell jelölnöm az összeset, hogy felvegyék valahova a fiam..

De azért mégis.. Mik a tapasztalatotok?


Egyedül 1-2 2015ös vagy hanyas írott véleményt találtam a Katica bölcsiről, de ennyi. Egyik bölcsinek sincs normális weboldala, Facebook oldala vagy bármi ahol fotókat vagy bármi információt tudnék találni.


(Igen, tudom, hogy lesz nyílt nap, de azt javasolták, hogy már most adjam le a lapot, hogy a lista elején legyek - már amennyire az elején lehet lenni....)


Köszönöm!



2018. jan. 26. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én gyerekápoló vagyok. Szakmai gyakorlatra kötelező volt bölcsbe is mennünk. Én a Szemünk fénye bölcsődében voltam, ami a Tétényi úton van. Imádtam! Soha olyan kedves és odaadó szakemberekkel nem dolgoztam együtt, mint ott. Jól felszerelt bölcsi, jól beosztott csoportok, nagyon jó gondozónőkkel. Ráadásul mivel hivatalos oktatóhely is, így mindig vannak lelkes tanulók is, így jóval többen tudnak foglalkozni a gyerkőcökkel.
2018. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó, nagyon köszönöm a választ! Jó volt olvasni!
2018. jan. 26. 12:45
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! Én kisgyermeknevelőnek tanulok és szintén a Szemünk Fénye Bölcsődébe járok gyakorlatra, egyet értek az előttem válaszolóval, tényleg jó bölcsőde, nekem szimpatikusak voltak a kisgyermeknevelők is és szépen fel van szerelve a bölcsi. Ha gondolod írj privátot és tudok többet is mesélni nem csak erről a bölcsiről :)
2018. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!